400 هنرمند در رویداد (سفینةالنجاه) برای امام حسین خلق اثر می کنند
سرویس فرهنگ و هنر - مسئول واحد هنر هیأت جامعه ایمانی مشعر گفت: رویداد ملی سفینه النجاه در سالن نمایشگاه‌های دائمی آستان قدس رضوی از تاریخ 26 مردادماه الی 28 مردادماه برگزار می‌شود.

به گزارش سرویس فرهنگ و هنر خبر ناب به نقل از فارس - حجت الاسلام علی اصغر دشمیری مسئول واحد هنر هیأت جامعه ایمانی مشعر با اشاره به برگزاری رویداد ملی سفینةالنجاه از ۲۶ مردادماه در آستان قدس رضوی، اظهار داشت: این رویداد به تولید اثر حول محور سیدالشهدا (ع) و امام رضا (ع) می پردازد.

۴۰۰ هنرمند در ۱۰ قالب هنری برای سیدالشهدا و امام رضا علیهم السلام اثر تولید می کنند

وی با بیان اینکه حدود ۴۰۰ هنرمند و با هدایت بیش از ۳۰ استاد در این رویداد فعالیت دارند، مطرح کرد: فعالیت این هنرمندان در ۱۰ قالب هنری مجموعه عکس داستانی، مستند کوتاه، پادکست، گرافیک متحرک، نقاشی، تصویرسازی، حروف نگاری، طراحی نشان، پوستر، طراحی پرچم و کتیبه است.

400 هنرمند در رویداد (سفینةالنجاه) برای امام حسین خلق اثر می کنند

مسئول واحد هنر هیأت جامعه ایمانی مشعر با اشاره به اینکه این هنرمندان در سه روز و تا تاریخ ۲۸ مردادماه خلق اثر می کنند، عنوان کرد: این رویداد در سالن نمایشگاه های دائمی آستان قدس رضوی برگزار می شود.

هنرمندان ۲۸ استان حضور دارند

وی افزود: برای شرکت در این رویداد از هنرمندان ۲۸ استان کشور دعوت به عمل آمده است که بخشی از آن ها را نیز بانوان تشکیل داده اند.

دشمیری با بیان اینکه این کارگاه در راستای شبکه سازی هنرمندان و آشنایی بیش تر هنرمندان با یکدیگر است، خاطرنشان کرد: در این رویداد چند گام جدید را رقم زدیم.

تشویق به کارگروهی، هدف از برگزاری رویداد

وی با اشاره به اینکه برای کمک به ارتقای خلق اثر، تمام کارگاه ها در یک محل هستند و تمام مخاطبین با تمام هنرمندان و اساتید در ارتباط هستند، تصریح کرد: هدایت به سمت کار گروهی از دیگر اهداف این رویداد بوده و بسترسازی لازم برای فعالیت به صورت تیمی انجام شده است.                                            

مسئول واحد هنر هیأت جامعه ایمانی مشعر در پایان خاطرنشان کرد: اساتید برجسته ای در این رویداد شرکت خواهند کرد که در حوزه هایی نظیر تیم سازی، ادبیات، داستان، تولید محتوا، ایده پردازی و ... فعالیت می کنند.

این خبر توسط سایت خبرگزاری فارس منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : خبرگزاری فارس

اخبار گوناگون در خبر ناب