آهنگ عاشقانه جنیفر لوپز برای بن افلک

آهنگ عاشقانه جنیفر لوپز برای بن افلک

۱۱ آذر ۱۴۰۱ - ۱۷:۴۴ زمان مطالعه : 2 دقیقه
سرویس فرهنگ و هنر - جنیفر لوپز خواننده سرشناس که به زودی آلبوم جدید خود را پس از هشت سال منتشر خواهد کرد و در آن ترانه‌ای برای بن افلک هم خوانده اعتراف می‌کند که پس از جدایی از او در سال ۲۰۰۴ و پیش از احیای رابطه‌شان احساس می‌کرد که قرار است بمیرد. ...

به گزارش سرویس فرهنگ و هنر خبر ناب به نقل از برترین ها - روزیاتو: جنیفر لوپز خواننده سرشناس که به زودی آلبوم جدید خود را پس از هشت سال منتشر خواهد کرد و در آن ترانه ای برای بن افلک هم خوانده اعتراف می کند که پس از جدایی از او در سال ۲۰۰۴ و پیش از احیای رابطه شان احساس می کرد که قرار است بمیرد.

جنیفر ۵۳ ساله و بازیگر ۵۰ ساله هالیوود در سال ۲۰۰۴ راهشان را از هم جدا کردند. او این اتفاق را بسیار دردناک توصیف می کند زیرا این دو قرار بود با هم ازدواج کنند اما آن زمان این اتفاق نیفتاد.

 آهنگ عاشقانه جنیفر لوپز برای بن افلک

او در مصاحبه با زِین لو از کانال رادیویی اپل موزیک ۱ (Apple Music 1) درباره آلبوم جدیدش این منم… حالا (This Is Me… Now) صحبت کرد و گفت: «وقتی جشن عروسی را لغو کردیم، بزرگ ترین دلشکستگی زندگی ام را تجربه کردم. واقعا احساس می کردم قرار است بمیرم.»

او ادامه داد: «این موضوع در ۱۸ سال آینده مرا درون مارپیچی قرار داد که نتوانستم درستش کنم. اما حالا، بعد از ۲۰ سال، شاهد پایان خوشی هستیم. یکی از غیرممکن ترین پایان هایی که در هالیوود می توان انتظارش را داشت.»

 آهنگ عاشقانه جنیفر لوپز برای بن افلک

جنیفر و بن سال گذشته دوباره با هم رابطه برقرار کردند و جنیفر نامزدی شان را با به اشتراک گذاشتن عکسی از حلقه الماس بزرگش تایید کرد.

بعد از تجربه جدایی ۲۰ ساله، بن و جنیفر دیگر وقت را تلف نکردند و به سختی چند هفته نامزدی را تحمل کردند و بعد برای ازدواج به لاس وگاس سفر کردند. آنها ابتدا یک مراسم خصوصی و بعد در ماه آگوست جشنی باشکوه با حضور خانواده و دوستان نزدیکشان برگزار کردند.

 آهنگ عاشقانه جنیفر لوپز برای بن افلک

مصاحبه اخیر جنیفر بعد از آن انجام شد که فاش شد او در آلبوم جدیدش به بن ادای احترام خواهد کرد. درنتیجه در اولین آلبوم جنیفر لوپز بعد از هشت سال، او بار دیگر درباره همسر هالیوودی اش خواهد خواند. خبر انتشار آلبوم جدید جنیفر اوایل همین هفته با بازگشت او به شبکه های اجتماعی و به اشتراک گذاشتن فهرست آهنگ ها با دنبال کنندگانش بسیاری از طرفدارانش را شوکه و خوشحال کرد.

 آهنگ عاشقانه جنیفر لوپز برای بن افلک

 آهنگ عاشقانه جنیفر لوپز برای بن افلک

طرفداران خیلی زود متوجه عنوان بن عزیز (قسمت دوم) در میان لیست آهنگ های آلبوم جدید او شده و هیجان خود را در بخش نظرات ابراز کردند. جی لو اولین بار در سال ۲۰۰۲ بعد از آشنایی با ستاره سینمای برنده جایزه اسکار، تصنیف بن عزیز را خوانده بود.

This Is Me… Now اولین آلبوم استودیویی جنیفر هشت سال پس از انتشار A.K.A در ژوئن ۲۰۱۴ خواهد بود که داستان سفر پرماجرای عاطفی او در دو دهه گذشته را دنبال می کند و شبیه آلبوم های قبلی اش نخواهد بود.

این خبر توسط سایت برترین ها منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : برترین ها

اخبار گوناگون در برخط