این زوج، خوش پوش ترین زوج تاریخ بوده اند

این زوج، خوش پوش ترین زوج تاریخ بوده اند

۱۰ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۷:۲۶ زمان مطالعه : 5 دقیقه
سرویس فرهنگ و هنر - برد پیت از بازیگران به‌شدت معروف و باسابق سینمای دنیا است. سالیان طولانی روی پرده سینما درخشیده و یکی از نمادهای جذابیت در کل جهان است. ...

به گزارش سرویس فرهنگ و هنر خبر ناب به نقل از برترین ها - چی بپوشم- نیلوفر شهدوست: برد پیت از بازیگران به شدت معروف و باسابق سینمای دنیا است. سالیان طولانی روی پرده سینما درخشیده و یکی از نمادهای جذابیت در کل جهان است. گوئینث پالترو هم از بازیگران خوش چهره ای است که در دهه ۹۰ میلادی و سال های ۲۰۰۰ بسیار معروف بود و در آثار بسیار مهمی هم بازی کرد. از میان فیلم های به یادماندنی او باید به «آقای ریپلی بااستعداد» اشاره کنیم. این دو هنرپیشه در دهه های دور با هم زوج بودند. یکی از شاخصه های جذاب این با هم بودنِ آنها ست های لباسی بود که با یکدیگر طراحی می کردند. مرور استایل های هماهنگ این دو هنرپیشه خالی از لطف نیست. در این مقاله می خواهیم، مروری بر استایل های ست این دو داشته باشیم. اگر شما هم به این کار علاقه دارید، می توانید از ایده های پالترو و پیت در ست پوشی الهام بگیرید.

 

این زوج، خوش پوش ترین زوج تاریخ بوده اند

رنگ های هماهنگ

این زوج، خوش پوش ترین زوج تاریخ بوده اند

زوج ها معمولاً برای ست پوشی به سراغ طرح های مکمل و مدل های یکسان تی شرت و این موارد می روند. شاید این دسته از افراد باید نگاهی به زوج برد پیت و گوئینث پالترو بیاندازند و از آنها الهام بگیرند. این زوج بدون اینکه کلیشه ای رفتار کنند و لباس هایی شبیه به هم بپوشند، از رنگ هایی مشابه برای طراحی و تدارک دیدن استایلشان استفاده کرده اند. رنگ ها گویای هماهنگی و همراهی آنها هستند. تشابه رنگ استایل این دو چشم نواز است. این بار نخستی نیست که چنین استایل رنگی مشابهی از دو هنرپیشه معروف دیده می شده است. این ها در دوران همراهی با هم این سبک از استایل را زیاد تکرار می کرده اند و معمولاً رنگ تیپ و پوششان به هم شباهت داشته است.

عینک های آفتابی مشابه

این زوج، خوش پوش ترین زوج تاریخ بوده اند

  عینک آفتابی یا به قول بعضی ها دودی از آن عناصر مهم استایل است که می تواند یک تنه شما را بی نهایت خوش تیپ و خوش استایل کند. برد پیت و گوئینث پالترو از ست کردن عینک های آفتابی زیاد استفاده می کردند. این دو زوج از نظر ظاهری به هم شباهت هایی داشتند. برای مثال، ابعاد و شکل صورت، رنگ و حالت موهایشان یا اندام و قدشان با هم بسیار متناسب بود. استفاده از اکسسوری هایی مشابه مانند عینک های دودی هم یکی از راه هایی بود که برای ست پوشی انتخاب می کردند و باعث می شد که شباهتشان بیشتر هم شود. این عینک ها با قاب کوچک و فلزی ظریف در سال های ۲۰۰۰ میلادی طرفداران زیادی داشت و حساب ترند بود. در سال های اخیر هم دوباره پایشان به دنیای عینک های دودی باز شده است. اگر این قاب های کوچک با صورتتان هماهنگ باشند، تیپ خاص و متفاوتی برایتان ایجاد می کنند.   تشابه مدل و رنگ موها

این زوج، خوش پوش ترین زوج تاریخ بوده اند

همان طور که پیش تر هم اشاره شد، رنگ مو، مدل صورت و قدوقامت برد و گوئینث شباهت و تناسب زیادی با هم داشت و همین موضوع از عواملی بود که باعث می شد، ست هایی که با هم طراحی می کردند، جلوه خوشایندی در دید مطبوعات و مجلات مختلف داشته باشد. گاهی اوقات، شباهت مدل مو و رنگ آن در این دو باعث می شد که شبیه دوقلوها به نظر بیایند. دقیقاً نمی دانیم که این رویه نوعی ابراز علاقه و هماهنگی میان زوج ها است یا صرفا بازی و هیاهویی تبلیغاتی برای جلب نظر دوربین ها؟ به نظر می رسد که گزینه اول محتمل تر است چون بعدها برد پیت این کار را با زوج های دیگر خود هم تکرار کرد. شاید این روشی برد پیتی برای ابراز علاقه و همراهی با طرف مقابلش است. برد پیت تا به حال، چندین بار در رابطه با زنان مشهور دنیای سینما قرار داشته و تقریبا، این کار یعنی ست پوشی و هماهنگی در استایل را با بیشتر آنها تجربه کرده است. شما چه فکر می کنید؟

یکسان بودن مدل و استایل لباس ها

این زوج، خوش پوش ترین زوج تاریخ بوده اند

پیش تر هم گفتیم که لازم نیست، لباس زوج ها دقیقا شکل هم باشد و هماهنگی شان را به شکلی کلیشه ای در استایل خود فریاد بزنند. این نکته ای است که برد پیت و گوئینث پالترو به خوبی رعایت می کردند. در تصویر بالا هم شاهد استفاده آنها از استایلی با طرح و مدل مشابه هستید. در واقع، به جای اینکه دقیقا از عناصر یکسانی در لباس پوشیدن استفاده کنند، مدل و طرح کلی تیپ پوششی شان شبیه به یکدیگر است. اگر شما هم قرار است که به همراه همسرتان در مهمانی یا موقعیتی شرکت کنید، به فکر هماهنگ کردن استایل کلی تان باشید. اگر یکی تیپی کاملا اسپرت داشته باشد و دیگری رسمی، هماهنگی تان از بین می رود و زیاد جالب نخواهد شد.

مشکی پوشی

این زوج، خوش پوش ترین زوج تاریخ بوده اند

دنیای لباس های چرمی به شدت جذاب است. البته نکته های ظریفی در انتخاب مدل مناسب و جنس مطلوب در این زمینه هم وجود دارد که اگر آنها را رعایت نکنید، از چرم پوشی نتیجه خوبی نخواهید گرفت. پیت از آن دسته افرادی است که با لباس های چرمی بسیار جذاب می شود. پالتوی چرمی بلند برای اندام کشیده و بلند او مناسب است.  پالترو هم کاپشنی بلند و مشکی به تن دارد که با استایل چرمی و مشکی برد پیت در هماهنگی کامل قرار دارد. یادتان باشد که رنگ مشکی جذابیت پنهانی دارد که باعث می شود شما خوش تیپ تر و البته کشیده تر جلوه کنید. برای ست کردن با محبوبتان از این رنگ غافل نشوید.

انتخاب رنگ سفید

این زوج، خوش پوش ترین زوج تاریخ بوده اند

رنگ سفید هم مانند مشکی از رنگ هایی است که پوشیدن آن دلیل نمی خواهد. چرا؟ چون تقریباً در ۹۹درصد مواقع بسیار جذاب و مناسب موقعیت های گوناگون است. فرقی هم نمی کند که استایلتان اسپرت است یا رسمی. در هر حال، این رنگ روشن و درخشان می تواند باعث جذابیت دوچندان شما شود. پالترو و پیت هم در تصویر بالا از رنگ سفید برای ست کردن استایلشان با هم استفاده کرده اند. این رنگ چهره شان را بازتر و تیپشان را خاص تر کرده است. قبول دارید؟

در آخر

همراهی زوج ها با یکدیگر به شکل و شیوه های مختلفی بروز می کند. یکی از مصادیق آن که به دنیای مدوفشن هم مرتبط است، ست کردن لباس ها است. آدم ها با پوشیدن لباس های مشابه دوست دارند که ارادت و هم مسیربودنشان با یکدیگر را نشان بدهند. این کار فارغ از اینکه در چشم دیگران زیبا و چشم نواز است، راهی برای تقویت رابطه خود زوج ها هم هست. البته پای هزارویک عامل دیگر هم در استحکام روابط به میان است و ما قصد ورود به موضوعی به جز مُد و استایل را نداریم. پالترو و پیت هم از آن زوج هایی بودند که استایل جذابی داشتند و در کنار یکدیگر هم به ست پوشی علاقه زیادی نشان می دادند. شما هم اهل چنین طراحی هایی هستید؟ دوست دارید که همسر و شریک عاطفی تان، استایلی هماهنگ با شما داشته باشد؟ برای ست کردن با یکدیگر می توانید از روش های مختلفی استفاده کنید.

این خبر توسط سایت برترین ها منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : برترین ها

اخبار گوناگون در خبر ناب