پست آزاده صمدی راجع به جنجال های اخیر دربارهش

پست آزاده صمدی راجع به جنجال های اخیر دربارهش

۰۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۲:۴۷ زمان مطالعه : 2 دقیقه
سرویس فرهنگ و هنر - آزاده صمدی، بازیگر سینما و تلویزیون راجع به جنجال‌های اخیر پیرامونش توضیحاتی ارائه کرد. ...

به گزارش سرویس فرهنگ و هنر خبر ناب به نقل از برترین ها - برترین ها: آزاده صمدی، بازیگر سینما و تلویزیون راجع به جنجال های اخیر پیرامونش توضیحاتی ارائه کرد.

پست آزاده صمدی راجع به جنجال های اخیر دربارهش

آزاده صمدی نوشت:

احتمالا دیگر باید اسمش را بگذارم «بخت و اقبال نارسا» و آن را بپذیرم. در روزهای اخیر، خبر اکران نوروزی فیلم «خط استوا» در صفحات سینمایی پخش شده. با اینکه به فهم و درک شما عزیزان همیشه باور دارم ولی با توجه به نکته ها، تشرها و کج فهمی های برخی از همراهان عزیزم، لازم است چند نکته برای روشن شدن بیشتر بنویسم:

۱- فیلم سینمایی «خط استوا» محصول نیمه اول سال ۱۳۹۸ است، یعنی تقریبا ۴ سال پیش. نه سال یا حتی ماه های اخیر؛ من در خردادماه سال ۹۸ برای بازی در این فیلم به مدت یک ماه همراه این گروه بودم. از اسفند ۹۸ هم که همه گیری کرونا در ایران به شکل رسمی بالاخره پذیرفته شد. یعنی این فیلم حتی محصول قبل از شیوع کروناست نه اکنون.

۲- با توجه به توضیحم درباره تاریخ ساخت این فیلم، حتما متوجه شدید که در زمان تولید این فیلم، هنوز تشت رسوایی خیلی ها از طریق روایت های شجاعانه همکارانمان از بام نیفتاده بود. لازم به گفتن نیست که آگاه بودن قبل از مطرح شدن هر موضوعی، امری غیرممکن است که شامل حال من هم به عنوان یک انسان فاقد هرگونه قدرت سوپرهیرویی می شود.

۳- انتخاب زمان و نوع اکران یک فیلم در ایران (و تا جایی که مطلعم در سراسر دنیا مگر در موارد استثنائی) در یدِ اختیار بازیگر نیست. چون مالکیت مادی و معنوی یک فیلم به لحاظ حقوقی و قانونی با اشخاصی دیگر است. این هم احتمالا به همان «بخت و اقبال نارسا»ی من برمی گردد که این اثر در چنین نوروزی اکران می شود که به قول حافظ «سال و فال و مال و حال و اصل و نسل و تخت و بخت» خرم و نیکو نیست. من هم یکی از مردم این سرزمین عزیز هستم و مانند شما می اندیشم.

متاسفانه اکران یا عدم اکران و تبلیغ یا عدم تبلیغ فیلمی که در آن بازی کرده ام در اختیار من نیست که اگر بود نه دل خوشی، نه رویی و نه تمایلی برای اکرانش داشتم.

به امید نوروزهایی مکرر در کنار یکدیگر.

این خبر توسط سایت برترین ها منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : برترین ها

اخبار گوناگون در خبر ناب