خبری که با پست اینستاگرامی لو رفت  -  بازگشت بهتاش فریبا به سریال (پایتخت)
سرویس فرهنگ و هنر - هومن حاج عبداللهی که در مجموعه سریال پایتخت نقش رحمت را بازی می‌کند، همانطور که خبراز آغاز تولید فصل هفتم پایتخت را داد؛ حالا در صفحه شخصی‌اش نوشته که بهرام افشاری در سری جدید سریال حضور دارد.

به گزارش سرویس فرهنگ و هنر خبر ناب به نقل از همشهری - همشهری آنلاین: این دومین باری است که حاجی عبداللهی از روند تولید و حضور بازیگران در سری جدید «پایتخت» به کارگردانی سیروس مقدم خبر می دهد.هومن حاجی عبداللهی در حساب توییتر خود در واکنش به عکسی که از صفحه رسمی پایتخت بدون شرح منتشر شد، نوشت: «جای شما خالی، عصری داشتیم چایی می خوردیم و گپ می زدیم. شوخی شوخی یه عکس هم گرفتن ولی عمرا فکر می کردیم بیاد بیرون و تکمیلی ماجرا اینکه بهرام جون هم شکرخدا هماهنگ شد و به ما اضافه شد.»

پیش از این گفته می شد بهرام افشاری به علت حضور در پروژه های دیگری در «پایتخت۷» حضور نخواهد داشت.
این فصل از «پایتخت» با طراحی محسن تنابنده و کارگردانی سیروس مقدم گفته می شود که قرار است نوروز امسال همزمان با رمضان۱۴۰۳ روی آنتن شبکه یک برود.
بهرام افشاری که این روزها بازیگر پرفروش سینما به حساب می آید، در فصل دوم به عنوان بازیگر مهمان حضور داشت اما در فصل پنجم و ششم در نقش شیرافکن فریبا و بهتاش فریبا حضور داشت.

این خبر توسط سایت همشهری آنلاین منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : همشهری آنلاین

اخبار گوناگون در خبر ناب