فروش فوری خودروی جدید ایران خودرو بدون قرعه کشی  -  جزئیات فروش خودرو و یک شرط برای متقاضیان
سرویس اقتصادی - گروه صنعتی ایران‌خودرو از ۱۱ صبح امروز شنبه طرح فروش آریسان ۲ دوگانه‌سوز (آریسان‌های توسعه‌یافته) را آغاز می‌کند. قیمت این خودروها قطعی، موعد تحویل ۳۰ روزه و خارج از فرآیند قرعه‌کشی است.

به گزارش سرویس اقتصادی خبر ناب به نقل از همشهری - گروه صنعتی ایران خودرو از امروز شنبه ۱۲ آذر ماه برای سومین بار فروش وانت آریسان ۲ دوگانه سوز را در قالب فروش فوری با قیمت قطعی ۲۸۵ میلیون تومان و موعد تحویل ۳۰ روزه اجرایی کرده است. در این مرحله از فروش، تنها شرط ثبت نام داشتن گواهی نامه معتبر است. البته این طرح تنها برای متقاضیان عادی اجرایی می شود.

این مرحله از فروش آریسان ۲ ها که خارج از فرآیند قرعه کشی است، تنها برای متقاضیان عادی عرضه شده است و برخلاف دو مرحله قبل امکان ثبت نام برای متقاضیان جایگزینی خودروهای فرسوده و طرح ویژه مادران وجود ندارد.

متقاضیان از ۱۱ صبح امروز می توانند با مراجعه به سایت فروش این گروه خودروسازی به نشانی esale.ikco.ir نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند. مدت زمان ثبت نام تا تکمیل ظرفیت و حداکثر تا روز دوشنبه (۱۴ آذر ماه) در نظر گرفته شده است. 

فروش فوری خودروی جدید ایران خودرو بدون قرعه کشی  -  جزئیات فروش خودرو و یک شرط برای متقاضیان

محدودیت های ثبت نام تنها شامل داشتن گواهی نامه معتبر است و بر این اساس افراد دارای پلاک انتظامی فعال نیز می توانند پیش از تکمیل ظرفیت، اقدام به ثبت نام کنند.البته که بدیهی است، با هر کدملی تنها امکان ثبت نام یک دستگاه خودرو وجود دارد و تلفن همراه فرد ثبت نام کننده بایستی به نام خود متقاضی باشد. 

گفتنی است، وانت آریسان۲ ایران خودرو دوگانه سوز دارای موتور قوی XU۷P-CNG، گیربکس تقویت شده BE، شاسی یک پارچه با کابین بار مجزا، زاپاس بند زیر کابین بار در انتهای خودرو، مخزن گاز ۷۵ لیتری و باک بنزین ۴۰ لیتری و افزایش شتاب در کنار کاهش مصرف است.

فروش فوری خودروی جدید ایران خودرو بدون قرعه کشی  -  جزئیات فروش خودرو و یک شرط برای متقاضیان

منبع: ایسنا

این خبر توسط سایت همشهری آنلاین منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : همشهری آنلاین

آذرنوش اسکندری ۱۸ آذر ۱۴۰۱ - ۰۳:۳۱
عالی

آذرنوش اسکندری ۱۸ آذر ۱۴۰۱ - ۰۳:۳۴
سلام خداقوت به همتون

خودم ۱۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۷
سلام خواهشا قیمت این ماشین را درست کنیدنصفش زیاده مردم بیچاره ازکجابیارن 285ملیون بدن به این ماشین بیخود.. جای این همه فداکاری ماشینهای ایران خودرو رابدون قرعه کشی بدیدبه مردم قرعه‌كشي فقط به نفع پولداراست قشرضعیفباید توخواب ببینن برنده شدن همش الکیه