پرواز های داخلی 20 درصد رشد داشتند

پرواز های داخلی 20 درصد رشد داشتند

۱۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۳ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس اقتصادی - رئیس سازمان هواپیمایی کشوری درباره کاهش پرواز‌ها گفت: این موضوع صحت ندارد و هیچ کاهش پروازی نداشتیم پرواز‌های خارجی رشد چند برابری و داخل رشد ۲۰ درصدی داشته‌اند پرواز‌های خارجی نیز از جمله استانبول لغو نشده است به خاطر زمستان به طور طبیعی پرواز‌های کاهش پیدا کرده است.

به گزارش سرویس اقتصادی خبر ناب به نقل از فرارو - رئیس سازمان هواپیمایی کشوری درباره کاهش پرواز ها گفت: این موضوع صحت ندارد و هیچ کاهش پروازی نداشتیم.

به گزارش مهر، محمدی بخش در جمع خبرنگاران درباره قیمت بلیت پرواز های داخلی گفت: روند افزایش قیمت به این صورت است که شرکت های هواپیمایی درخواست می دهند و در سازمان هواپیمایی کشوری بررسی می شود سپس در نشست شورای عالی هواپیمایی تصویب شده و به ستاد تنظیم بازار و شورای رقابت ارسال می شود و پس از تصویب در ستاد تنظیم بازار ابلاغ می شود. هرگونه افزایش قیمت بلیت خارج از این روند به دستگاه قضائی ارجاع می شود.

وی درباره بازگشت مابه تفاوت قیمت بلیت مسافرانی که گران تر خریده بودند اظهار داشت: نتیجه قطعی را مقام قضائی اعلام می کند هر اختلافی با نرخ اصلی با دستور مقام قضایی برگشت داده می شود.

معاون وزیر راه درباره برخورد سازمان هواپیمایی با ایرلاین های متخلف اظهار داشت: این سازمان هم برخورد سلبی دارد هم برخورد حقوقی هم لغو امتیاز هم ارجاع به مقام قضائی که در موارد مختلف یکی از این موارد اجرایی می شود.

محمدی بخش درباره برخورد با اپلیکیشن های فروش بلیت یادآور شد: برخی از اپلیکیشن های مرتبط و غیر مرتبط تخلف داشتند که با آن ها برخورد کرده ایم لیست اپلیکیشن های متخلف در وب سایت سازمان هواپیمایی منتشر شده است.

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری درباره کاهش پرواز ها گفت: این موضوع صحت ندارد و هیچ کاهش پروازی نداشتیم پرواز های خارجی رشد چند برابری و داخل رشد ۲۰ درصدی داشته اند پرواز های خارجی نیز از جمله استانبول لغو نشده است به خاطر زمستان به طور طبیعی پرواز های کاهش پیدا کرده است.

وی ادامه داد: ایرلاین ها پرواز های خود را کم نکرده اند توقف پرواز ها برای ایرلاین ها اختصاصی نیست.

وی گفت: ۱۷۵ هواپیمای باری و مسافری داریم که همگی مشغول خدمت رسانی هستند.

این خبر توسط سایت فرارو منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : فرارو

اخبار گوناگون در خبر ناب