پرفروش ترین یخچال  بالاپایین در بازار لوازم خانگی

پرفروش ترین یخچال بالاپایین در بازار لوازم خانگی

۲۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۹ زمان مطالعه : 4 دقیقه
سرویس اقتصادی - قیمت خیره‌کننده یخچال‌های بوش، بکو و معدود‌ مدل‌های باقی‌مانده ال‌جی باعث شده برند‌های ایرانی مثل بست، ایکس‌ویژن، ایستکول و امرسان به فهرست گزینه‌های پرفروش فعلی در بازار لوازم خانگی راه پیدا کنند

به گزارش سرویس اقتصادی خبر ناب به نقل از فرارو - یخچال بالاپایین ال جی مدل TF580 حدود ۷۳ میلیون تومان فروخته می شود. یکی از بهترین و جدید ترین محصولات فعلی ال جی است و وقتی در بازار سراغ مدل های بالا پایین بوش و بکو را می گیریم با ارقام ۵۰، ۶۰ میلیونی روبرو می شویم. احتمالا به همین خاطر است که وقتی از فروشنده های لوازم خانگی درباره پرفروش ترین مدل های فعلی سوال می کنیم، از گزینه های ارزانقیمت و برند های ایرانی مثل امرسان و ایستکول و سینجر، بست و ایکس ویژن صحبت می کنند.

یخچال بست مدل BRT132-10 حدود هشت میلیون و ۵۰۰ هزار تومان فروخته می شود. یک مدل ۱۳ فوت است و برای خانواده های دو یا سه نفره گزینه مناسبی است. برند بست که مثل اسنوا و دوو زیرمجموعه شرکت انتخاب به حساب می آید، بخچال بست مدل BRT132-10 را با رنگ سفید به بازار فرستاده که از نظر ظاهری طراحی ساده ای دارد و فروشنده های لوازم خانگی احتمالا موقع معرفی آن، به چیز هایی مثل جز ضدبرفک بودن یخچال اشاره می کنند. وزن یخچال بست مدل BRT132-10 به ۶۰ کیلوگرم و ارتفاع آن به ۱۶۵ سانتی متر می رسد و داخل آن چهار طبقه در بخش یخچال و دو طبقه به قریزر اختصاص پیدا کرده است.

یخچال ۱۲ فوت ایستکول یکی از ارزان ترین گزینه های بالاپایین به شمار می رود. آن را به اسم مدل TM-196200 در بازار می شناسند که قیمتش تقریبا هفت میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است و پارسال حدود پنج میلیون تومان فروخته می شود. یخچال ۱۲ فوت ایستکول مدل TM-196200 با رنگ های سفید، مشکی و نوک مدادی در بازار فروخته می شود که البته معمولا فروشنده های لوازم خانگی بابت مدل مشکی ۱۰۰ تا ۲۰۰ هزار تومان بیشتر دریافت می کنند. در قسمت یخچال، گنجایش مدل TM-196200 ایستکول ۱۶۸ لیتر و در بخش فریزر ۴۵ لیتر است و سه طبقه در قسمت یخچال و دو طبقه در قسمت فریزر وجود دارد.

قیمت یخچال ۱۶ فوت امرسان که با رنگ های مشکی، فیروزه ای، صورتی و زرد به بازار عرضه شده، به ۱۴ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان رسیده است. یخچال امرسان مدل TF16T329CLA اسفند پارسال یعنی تقریبا یک سال قبل حدود ۱۲ میلیون تومان قیمت داشت و در این مدت حدود ۲۰ درصد به قیمتش اضافه شده است. چهار طبقه شیشه ای در قسمت یخچال دیده می شود و گنجایش این بخش ۲۲۳ لیتر است. در فریزر هم ۷۰ لیتر گنجایش وجود دارد و در مجموع با یک یخچال و فریزر ۵۰ کیلویی طرف هستیم که ارتفاع آن به ۱۶۹ سانتی متر می رسد و در مجوع طراحی ساده ای دارد. از همین برند امرسان و همین مدل یخچال های رنگی، مدل های ۲۰ فوت هم در بازار وجود دارد که فریزر آن ها در قسمت پایین یخچال قرار گرفته و حدود ۱۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان می فروشند.

سینجر را معمولا با اجاق گاز و فر و هود می شناسیم، اما آنطور که فروشند های لوازم خانگی می گویند، یخچال و فریزر مدل 3300 از همین برند بین گزینه های پرفروش فعلی قرار گرفته است. یخچال ۱۴ فوت سینجر مدل 3300 را الان حدود هشت میلیون و ۲۰۰ هزار تومان یعنی حدود دو میلیون بیشتر از اوایل سال می فروشند و در نگاه اول احتمالا آبسردکن آن جلب توجه می کند. روی بدنه این یخچال دستگیره ای وجود ندارد و برای باز کردن در باید از فضایی که روی در ایجاد شده، استفاده کرد. ۵۵ کیلوگرم وزن، حدود ۱۶۷ سانتی متر ارتفاع و تقریبا ۲۵۰ لیتر گنجایش دارد و می تواند برای خانواد ه های سه یا چهارنفره گزینه مناسبی باشد.

قیمت یخچال ۲۶ فوت ایکس ویژن T581–AWD/ASD/AGD/AMD به مرز ۲۰ میلیون تومان رسیده است. یکی از گرانقیمت ترین یخچال و فریزر های ایرانی بالاپایین است که البته با سایز ۲۶ فوتی که دارد می تواند خیال خانواده های پنج یا شش نفره را از لحاظ گنجایش راحت کند. درحال حاضر رنگ های سفید و استیل یخچال و فریزر ایکس ویژن مدل T581–AWD/ASD/AGD/AMD در بازار وجود دارد کهیک نمایشگر LED بالای آن، یعنی روی در فریزر به چشم می خورد و روی در یخچال، آبسردکن قرار گفته است. وزن یخچال و فریزر ۲۶ فوت ایکس ویژن به حدود ۹۰ کیلوگرم می رسد و ارتفاع آن تقریبا ۱۸۵ سانتی متر است. برند ایکس ویژن گنجایش کل یخچال را حدود ۵۲۰ لیتر تخمین زده و در قسمت یخچال و فریزر آن به تریتب چهار و دو طبقه به چشم می خورد.

محبوب ترین یخچال بالاپایین

برند

مدل

سایز

قیمت

بست

BRT132-10

13 فوت

8.5 میلیون تومان

ایستکول

TM-196200

12 فوت

7.5 میلیون تومان

امرسان

TF16T329CLA

16 فوت

14.3 میلیون تومان

سینجر

3300

14 فوت

8.2 میلیون تومان

ایکس ویژن

T581–AWD/ASD/AGD/AMD

26 فوت

20 میلیون تومان

این خبر توسط سایت فرارو منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : فرارو

اخبار گوناگون در خبر ناب