بازار خودرو به کما رفت -  آخرین قیمت پژو، تیبا، هایما، کوییک و شاهین + جدول
سرویس اقتصادی - در روزهای که بازار خودرو در روزهای اخیر روند ثبات قیمت را در پیش گرفته و تمایلی به تغییر قیمت‌ها ندارد، امروز شاهد عدم کشف قیمت برای دنا پلاس توربو اتومات در بازار بودیم.

به گزارش سرویس اقتصادی خبر ناب به نقل از خبرآنلاین - روند قیمتی خودروهای پرطرفدار داخلی و مونتاژی در بازار امروز هم ثابت گزارش شده است و فعالان بازار خودرو پیش بینی می کنند با توجه به شرایط موجود این روند در روزهای آینده هم ادامه داشته باشد. تثبیت قیمت خودروهای داخلی و مونتاژی از شنبه گذشته آغاز شد و امروز وارد دوازدهمین روز خود شد.

اقتصادنیوز نوشت: داغ شدن تنور انتخابات یکی از دلایلی است که تثبیت قیمت در بازار خودرو را به همراه داشته است. از سوی دیگر عدم تغییر قیمت دلار هم در این روند بی تاثیر نبوده است. دلار در یک هفته اخیر در یک دامنه در چرخش بوده و این عامل موجب شده تا فعالان بازار خودرو از آن به عنوان عاملی موثر در این بازار یاد کنند.

قیمت محصولات ایران خودرو

در میان محصولات ایران خودرو امروز قیمت خودروهای «دنا پلاس توربو اتومات»، «پژو۲۰۷ پانوراما اتوماتیک»، «هایما S۷»، «تارا اتومات V۲»، «پژو پارس LX» و «رانا پلاس» مورد ارزیابی قرار گرفت.

بازار خودرو به کما رفت -  آخرین قیمت پژو، تیبا، هایما، کوییک و شاهین + جدول

قیمت محصولات سایپا

در میان محصولات سایپا، امروز قیمت خودروهای «شاهین G»، «تیبا هاچ بک EX»، «کوییک دنده ای R»، «کوییک دنده ای S»، «اطلس» و «ساینا دنده ای S» مورد ارزیابی قرار گرفتند. از سوی دیگر امروز «شاهین G» در بازار ۷۲۰ میلیون تومانی ماند. خانواده کوییک هم امروز بدون تغییر بودند، با این شرایط «کوییک R دنده ای» در بازار ۴۴۱ میلیون تومان قیمت خورد و «کوییک دنده ای S» هم ۴۲۰ میلیون تومان قیمت گذاری شد. ارزیابی بازار همچنین نشان می دهد «تیبا هاچ بک EX» هم ۴۲۰ میلیون تومانی و تغییر قیمت نداشت. بررسی بازار همچنین نشان می دهد «ساینا دنده ای S» هم در بازار ۴۲۹ میلیون تومان قیمت خورد و قیمت «اطلس» هم بدون تغییر در بازار ۵۶۸ میلیون تومانی شد.

بازار خودرو به کما رفت -  آخرین قیمت پژو، تیبا، هایما، کوییک و شاهین + جدول

برای دسترسی سریع به تازه ترین اخبار و تحلیل رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.

این خبر توسط سایت خبرآنلاین منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : خبرآنلاین

اخبار گوناگون در خبر ناب