چگونه خودرو وارداتی بخریم؟

چگونه خودرو وارداتی بخریم؟

۰۴ تیر ۱۴۰۳ - ۰۸:۳۶ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس اقتصادی - از روز گذشته ۳۱مدل خودروی جدید در سامانه یکپارچه خودرو عرضه شد و افرادی که در سال ۱۴۰۱ برای خرید این خودروها ثبت نام کرده‌اند می‌توانند تا چهارشنبه هفته جاری خودروی مورد نظر خود را انتخاب کنند.

به گزارش سرویس اقتصادی خبر ناب به نقل از همشهری - سامانه یکپارچه عرضه خودروهای وارداتی در اطلاعیه ای اعلام کرد که از روز گذشته با عرضه ۳۱خودرو برای آن دسته از متقاضیان سامانه یکپارچه عرضه خودروهای وارداتی که در اسفند ۱۴۰۱ ثبت نام کرده و اولویت آنها مشخص شده، بازگشایی شده است.

در حال حاضر هیچگونه ثبت نام جدیدی انجام نشده و انتخاب خودرو در سامانه صرفا برای ثبت نام کنندگان مرحله اول است که اسفند ۱۴۰۱ ثبت نام کرده و حساب خود را بلوکه کرده اند.

این افراد می توانند با مراجعه به سامانه یکپارچه خودرو تا روز چهارشنبه خودروی خود را انتخاب کنند.

بیشتر بخوانید

افت و خیز قیمت ها در بازار خودرو؛ کدام خودرو ۵۵ میلیون تومان گران شد؟ | جدول قیمت خودروهای داخلی و خارجی سایه سنگین رکود در بازار خودرو | جدول جدیدترین قیمت خودروهای داخلی و خارجی را ببینید

پس از تخصیص خودرو و فراخوانی که از سوی شرکت عرضه کننده صادر می شود درصورتی که متقاضی مبلغ مورد نظر را واریز نکند از فهرست سامانه یکپارچه عرضه خودروی وارداتی حذف می شود.

همچنین متقاضیانی که پیش از این اردیبهشت امسال از طریق سامانه یکپارچه خودروی برقی انتخاب کرده اند و تمایل دارند خودروی خود را تغییر دهند می توانند خودروی برقی خود را لغو و یکی از خودروهای موجود در این عرضه را انتخاب کنند. ضمن اینکه این امکان در عرضه های بعدی وجود نخواهد داشت.

در عین حال درصورتی که متقاضیان هیچ اقدامی برای انتخاب خودروی مورد نظر خود انجام ندهند اولویت اعلامی این افراد حذف می شود و در مرحله جدید ثبت نام که برای عموم مردم فراهم می شود باید مشابه سایر افراد و براساس شرایط اعلامی اقدام کنند.

این خبر توسط سایت همشهری آنلاین منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : همشهری آنلاین

اخبار گوناگون در خبر ناب