باکیفیت ترین ترجمه تخصصی را با ترنسیس داشته باشید

باکیفیت ترین ترجمه تخصصی را با ترنسیس داشته باشید

۱۹ تیر ۱۴۰۳ - ۲۲:۰۶ زمان مطالعه : 4 دقیقه
سرویس اقتصادی -

به گزارش سرویس اقتصادی خبر ناب به نقل از فرارو - در دنیای به هم پیوسته ی امروز، ترجمه به ابزاری ضروری برای کسب وکارها، دانشجویان و افراد عادی تبدیل شده است. چه در حال کار روی یک مقاله تحقیقاتی باشید، چه در حال ترجمه اسناد برای اهداف حقوقی باشید یا کسب و کار خود را به بازارهای جدیدی گسترش دهید، پیدا کردن شریک ترجمه مناسب امری حیاتی است.

در این مطلب درباره وب سایت ترنسیس، خدمات و ویژگی های آن صحبت می کنیم.

چرا ترنسیس بالاترین کیفیت را دارد؟

ترنسیس به عنوان اولین و برترین پلتفرم ترجمه تخصصی در ایران، خدمات خود را برای طیف وسیعی از نیازهای ترجمه ارائه می دهد. ترنسیس با داشتن تیمی از مترجمان ماهر و باتجربه، ترجمه هایی با کیفیت بالا و مطابق با الزامات خاص پروژه شما ارائه می کند.

شرط استخدام در وبسایت ترجمه تخصصی: transis.me به عنوان مترجم، قبولی در آزمون های ترنسیس است؛ مترجمان ابتدا یک آزمون عمومی داده و پس از قبولی، باید در یک آزمون اختصاصی برای زمینه های خاص شرکت کنند و در صورت قبولی می توانند سفارش ترجمه دریافت کنند.

ویژگی های کلیدی ترنسیس

  • تخصص در ترجمه تخصصی: ترنسیس از تیمی از مترجمان متخصص در زمینه های مختلف برخوردار است که تضمین می کند ترجمه های شما دقیق، حساس به فرهنگ و متناسب با صنعت شما باشد.
  • پشتیبانی جامع از زبان ها: ترنسیس خدمات ترجمه را برای بیش از 9 زبان اصلی ارائه می دهد و شما را قادر می سازد تا به طور مؤثر با مخاطبان جهانی ارتباط برقرار کنید.
  • ارتباط مستقیم با مترجمان: پلتفرم ترنسیس به شما امکان می دهد تا مستقیماً با مترجم اختصاصی خود ارتباط برقرار کنید و کنترل کاملی بر فرآیند ترجمه داشته باشید و اطمینان حاصل کنید که نیازهای خاص شما برآورده می شود.
  • گزینه های پرداخت مرحله ای: ترنسیس گزینه های پرداخت انعطاف پذیری از جمله پرداخت مرحله ای را ارائه می دهد تا بتوانید هزینه های ترجمه خود را به طور مؤثر مدیریت کنید.

مجموعه متنوع خدمات ترنسیس:

ترنسیس طیف گسترده ای از نیازهای ترجمه را پوشش می دهد، از جمله:

  • ترجمه مقاله: فرقی نمی کند که در حال آماده سازی یک مقاله برای انتشار در یک مجله داخلی یا بین المللی باشید، تیم متخصصان ترنسیس می توانند در کل فرآیند، از نگارش اولیه و بازنگری تا فرمت نهایی و ارجاع دهی به شما کمک کنند؛ همچنین، در نهایت در مسیر چاپ نیز با شما خواهند بود. حتی ممکن است یک پایان نامه داشته باشید و بخواهید از آن یک مقاله علمی استخراج کنید؛ ترنسیس در این زمینه هم به شما کمک می کند. یا احتمال دارد خودتان تمام مراحل را رفته باشید و الان به ترجمه مقاله تخصصی نیاز داشته باشید؛ مترجمان حرفه ای ترنسیس این کار را نیز انجام می دهند.
  • ویراستاری تخصصی: ویرایش متون تخصصی و عمومی، یکی دیگر از خدماتی است که این روزها به شدت مورد نیاز است. ویراستاران با سابقه ی ترنسیس چه یک مقاله علمی داشته باشید، چه یک پایان نامه و حتی کتاب، ویرایش یکی از مراحل اصلی و مهم است که چشم پوشی از آن می تواند به اعتبار شما آسیب بزند و مراحل انتشار را برای شما طولانی کند.
  • ترجمه فیلم و زیرنویس: می توان گفت تیم ترجمه فیلم ترنسیس، یکی از بهترین تیم های ترجمه در کشور است! چه به دنبال ترجمه خود فیلم باشید و چه ترجمه زیرنویس، می توانید روی کمک آن ها حساب کنید؛ از فیلم و سریال گرفته تا فیلم های آموزشی تخصصی.
  • ترجمه رسمی: در صورتی که به ترجمه رسمی مدارک و اسناد خود نیاز داشته باشید، دارالترجمه رسمی ترنسیس را از یاد نبرید. ترجمه رسمی توسط یک مترجم رسمی و موردتایید قوه قضاییه انجام می شود. برای ترجمه رسمی مدارک خود می توانید آن ها را به صورت حضوری به دفتر رسمی ببرید و یا از طریق پست یا پیک برای آن ها ارسال کنید.
  • پارافریز و بازنویسی: پارافریز از دیگر خدمات کاربردی است و در اموری مثل نگارش مقاله و پایان نامه، بسیار ضروری است. بازنویسی هم برای متون انگلیسی و هم فارسی قابل انجام است.

خدمات ترجمه فوری: ترنسیس این نیاز را هم در نظر گرفته است. ممکن است نیاز به یک ترجمه فوری و لحظه آخری داشته باشید؛ مترجمان ترنسیس برای کمک به شما حضور دارند. در ترنسیس خدمت ترجمه فوری و نیمه فوری ارائه می شود و بسته به میزان عجله، می توانید هر کدام که می خواهید را انتخاب کنید.

سخن پایانی

ترنسیس تمام سفارش های ترجمه را با تضمین کیفیت ترجمه و با قیمتی منصفانه به شما ارائه می دهد. برای آشنایی بیشتر با خدمات ترنسیس و مشاوره رایگان با کارشناسان ترنسیس حتما به وب سایت آن ها سر بزنید.

این خبر توسط سایت فرارو منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : فرارو

اخبار گوناگون در خبر ناب