شروع فروش mg در سامانه یکپارچه فروش خودرو های وارداتی

شروع فروش mg در سامانه یکپارچه فروش خودرو های وارداتی

۲۰ تیر ۱۴۰۳ - ۱۳:۲۲ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس اقتصادی - قیمت محصولات ام جی در سامانه یکپارچه به صورت علی‌الحساب درج شده است و پس از اعلام نهایی توسط سازمان حمایت، قیمت خودرو‌ها به‌روزرسانی خواهد شد.

به گزارش سرویس اقتصادی خبر ناب به نقل از فرارو - فروش خودرو های ام جی در سامانه یکپارچه عرضه خودرو های وارداتی آغاز شد.

به گزارش اقتصاد آنلاین، در به روز رسانی جدید وبسایت سامانه یکپارچه فروش خودرو های وارداتی، فردا موتورز به عنوان نماینده رسمی محصولات MG در ایران، دو مدل ام جی ۵ و ام جی GT را برای فروش عرضه کرده است.

در دور جدید فروش خودرو های وارداتی، برای اولین بار، شاهد عرضه محصولات ام جی هستیم تا به این ترتیب، پای این برند با سابقه اروپایی، بعد از چند سال بار دیگر به بازار ایران باز شود. فردا موتورز به عنوان نماینده MG در ایران، دو خودرو MG۵ و MG GT را در سامانه یکپارچه فروش خودرو های وارداتی عرضه کرده است.

این مرحله از فروش محصولات MG، ویژه ثبت نام کنندگان در سامانه یکپارچه فروش خودرو های وارداتی است و از ۱۹ تیر ماه آغاز شده و تا ۲۴ این ماه ادامه خواهد داشت. علاقه مندان برای ثبت نام می توانند به وبسایت Saleauto.ir مراجعه کرده و خودرو مورد نظر خود را انتخاب کنند.

قیمت محصولات ام جی در سامانه یکپارچه به صورت علی الحساب درج شده است و پس از اعلام نهایی توسط سازمان حمایت، قیمت خودرو ها به روزرسانی خواهد شد. با توجه به علاقه عمومی به محصولات MG در ایران، پیش بینی می شود استقبال مناسبی از این دور فروش به عمل بیاید و احتمالا شاهد تکمیل ظرفیت در ساعت اولیه باشیم.

برای اطلاعات بیشتر در زمینه محصولات ام جی در ایران، می توانید به وبسایت رسمی ام جی در ایران مراجعه کنید.

بر اساس اطلاعات به دست آمده، به زودی فروش MG۴ به عنوان محصول برقی MG در ایران نیز، آغاز خواهد شد. این خودرو به عنوان یکی از پرفروش ترین محصولات برقی در بازار اروپا، شانس زیادی برای موفقیت در کشورمان را دارد و در آینده نزدیک، این خودرو جذاب را در خیابان های ایران خواهیم دید.

این خبر توسط سایت فرارو منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : فرارو

اخبار گوناگون در خبر ناب