مشکلی که شما را به خوردن پنیر ترغیب می کند

مشکلی که شما را به خوردن پنیر ترغیب می کند

۱۴ آذر ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۱ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس مجله - پنیر، این ماده خوشمزه و ذوب شده حاوی تریپتوفان است، ترکیبی که خلق و خو را بهبود می‌بخشد و احساس آرامش را تقویت می‌کند؛ پس اگر حس می‌کنید بیشتر مواقع هوس یک پیتزای پنیری یا ماکارونی و پنیر کرده‌اید ممکن است نشانه نیاز به مقداری آرامش باشد.

به گزارش سرویس مجله خبر ناب به نقل از فرارو - هوس کردن غیر عادی در مورد هر جور مزه و غذایی نشانه ای از طرف بدن است که به شما می گوید فعالیت بدن در جایی لنگ می زند. اگر هوس پنیر می کنید، ادامه این مطلب را بخوانید.

به گزارش همشهری، اگر شما هم جزء افرادی هستید که دائماً هوس مواد غذایی مختلف را می کنید یا اینکه اصلا هوس می کنید همه چیز بخورید، باید بدانید که صدای هشدار از طرف بدنتان برای شما به صدا درآمده است.

پنیر، این ماده خوشمزه و ذوب شده حاوی تریپتوفان است، ترکیبی که خلق و خو را بهبود می بخشد و احساس آرامش را تقویت می کند؛ پس اگر حس می کنید بیشتر مواقع هوس یک پیتزای پنیری یا ماکارونی و پنیر کرده اید ممکن است نشانه نیاز به مقداری آرامش باشد.

یک وعده به اندازه می تواند روی کاهش استرس و احساسی بهتر تاثیر داشته باشد، اما اگر هوس شما به غذا های پنیری فروکش نمی کند و دائما ادامه دارد می تواند نشانه مشکلات شناختی با تمرکز و حافظه نیز باشد.

این خبر توسط سایت فرارو منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : فرارو