حسین رضا زاده: تیم جدید مرا نخواستند!

حسین رضا زاده: تیم جدید مرا نخواستند!

۱۸ تیر ۱۴۰۳ - ۱۵:۰۰ زمان مطالعه : 2 دقیقه
سرویس مجله - رییس پیشین انجمن پاراوزنه‌برداری بعد از برکناری از این سمت گفت: ۴ سال در کنار تیم پاراوزنه برداری بودم و برای موفقیت تک تک ورزشکاران از هر کمکی که از دستم برآیدکوتاهی نخواهم کرد.

به گزارش سرویس مجله خبر ناب به نقل از همشهری - در گفتگویی که با حسین رضازاده داشتیم، اظهار کرد: ۴ سال پیش زمانی که محمدشروین اسبقیان ریاست فدراسیون جانبازان و توانیابان را برعهده گرفت به درخواست او و محمود خسروی وفا مسئولیت انجمن پاراوزنه برداری را برعهده گرفتم تا تجربیات خود را در اختیار وزنه برداران قرار دهم. هر کمکی که از دستم برآمد کوتاهی نکردم و در کنار ورزشکاران بودم.

وی گفت: از این که طی این سال ها در کنار وزنه برداران پارا قرار داشتم خوشحال بودم، بچه هایی که از لحاظ اخلاق و معرفت بسیار خوب بودند، البته اکنون نیز به عنوان عضو هیات رییسه فدراسیون هر کمکی که از دستم برآید در کنار وزنه برداران خواهم بود و برای تک تک ورزشکاران آرزوی موفقیت در بازی های پارالمپیک پاریس را دارم.

رییس انجمن پیشین پاراوزنه برداری در پاسخ به این پرسش که آیا این تغییرات بنا به تصمیم رییس فدراسیون بوده و یا خودتان دیگر قصد ادامه همکاری نداشتید، خاطرنشان کرد: از زمانی که اسبقیان در راس فدراسیون بود مدت ۴ سال در کنار وزنه برداران بودم اما با تغییرات مدیریتی که در فدراسیون ایجاد شد تیم جدید به دنبال همکاری با کادر جدید بودند. البته در این ۴ سال هر کمکی که از دستم برآمد برای پاراوزنه برداری که جزو خانواده خودم بود، انجام دادم. امیدوارم در پارالمپیک پاریس بهترین نتیجه ممکن را کسب کنند.

رضازاده در ارزیابی از وضعیت وزنه برداران برای شرکت در پارالمپیک پاریس، اظهار کرد: بازی های المپیک و پارالمپیک بسیار سنگین است و جای برترین هاست. بنابراین پیش بینی مدال به راحتی امکانپذیر نیست، امیدوارم هر ۶ وزنه برداری که سهمیه کسب کرده اند به این رویداد اعزام شوند. هفته پیش جلسه ای در پارالمپیک داشتیم و تک تک رکوردها را بررسی می کردند، وزنه برداری رشته رکوردی است و رنکینگ ورزشکاران نشان می دهد که چه مدالی کسب می کنند. هر چند وزنه برداری رشته مدال آوری است و در پارالمپیک پاریس انتظار کسب مدال از آنها وجود دارد. امیدوارم مدال های خوش رنگ و از همه مهمتر طلا کسب کنند.

رییس انجمن پیشین پاراوزنه برداری خاطرنشان کرد: چند نفر از وزنه برداران فعلی عنوان دار پارالمپیک هستند. امیدوارم با وجود داشتن حریفان سخت و قدر بهترین نتیجه را در پارالمپیک پاریس کسب کنند.

وی در پایان افزود: پارالمپیک جایی برای کسب تجربه نیست و باید کسانی اعزام شوند که شانس زیادی برای کسب مدال و به ویژه طلا داشته باشند. درست است کنار وزنه برداران نیستم اما هر کمکی که از دستم برآید برای موفقیت تیم پاراوزنه برداری انجام خواهد داد.

منبع: ایسنا

این خبر توسط سایت همشهری آنلاین منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : همشهری آنلاین

اخبار گوناگون در خبر ناب