قاتل همسرش را با برق شکنجه می کرد 

قاتل همسرش را با برق شکنجه می کرد 

۲۰ تیر ۱۴۰۳ - ۱۷:۵۷ زمان مطالعه : 2 دقیقه
سرویس مجله - مرد تحصیلکرده هندی تنها ۷ ماه پس از ازدواج با همسرش او را به طرز هولناکی به قتل رساند، چرا که تصور می‌کرد همسرش به او خیانت کرده است.

به گزارش سرویس مجله خبر ناب به نقل از همشهری - همشهری آنلاین _ حوادث: مرد تحصیلکرده هندی تنها ۷ ماه پس از ازدواج با همسرش او را به طرز هولناکی به قتل رساند، چرا که تصور می کرد همسرش به او خیانت کرده است.

به گزارش همشهری به نقل از رسانه های هند، هفته گذشته پلیس شهر پونا در هند در جریان جنایتی هولناک در یکی از روستاهای حاشیه شهر قرار گرفت و راهی آنجا شد.

جنایت در خانه ای ویلایی رخ داده و قربانی زنی ۲۳ساله به نام شیتال بود. جسد شیتال در حالی پیدا شد که بررسی ها نشان می داد به طرز وحشتناکی به وسیله برق شکنجه شده و در نهایت نیز با طنابی نایلونی خفه شده است.

کسی که پلیس را در جریان قرار داده بود همسر شیتال به نام سواپنیل بود. این مرد دکتری مدیریت داشت و مدعی شد که همسرش قربانی دزدان شده است. او به پلیس گفت: از محل کارم چند بار با همسرم تماس گرفتم اما جواب نداد. نگران شدم و خودم را به خانه رساندم. در خانه از بیرون قفل بود و برای همین قفل را شکستم و وارد خانه شدم و همسرم را دیدم که به طرز هولناکی به قتل رسیده بود.

اظهارات مرد تحصیلکرده در حالی بیان می شد که پلیس متوجه شد وسایل داخل خانه عمدا به هم ریخته و قاتل سعی داشته با صحنه سازی وانمود کند که جنایت از سوی دزدان رخ داده است. از سوی دیگر شوهر مقتول کاملا خونسرد بود و این مساله ظن پلیس را به وی بیشتر می کرد. به همین دلیل ماموران به تحقیقات محلی پرداختند و متوجه شدند که این زوج به رغم اینکه تنها ۷ ماه از ازدواجشان می گذشت، مدام با هم دعوا و مشاجره داشتند.

چرا که شوهر مقتول فردی شکاک بود و تصور می کرد که همسرش با فرد دیگری رابطه دارد. این مرد حتی خانه اش را به دوربین های مداربسته تجهیز کرده بود تا مراقب همسرش باشد اما در روزی که جنایت رخ داده بود، دوربین ها خاموش بودند. همه شواهد از این حکایت داشت که مرد تحصیلکرده، عامل این جنایت است و پلیس او را بازداشت کرد. سواپنیل هر چند در ابتدا سکوت کرده بود اما در نهایت اعتراف کرد که به خاطر شکی که به همسرش داشت، ابتدا او را با طناب بسته و با برق شکنجه کرده و در نهایت نیز وی را خفه کرده است.

به گفته مقامات پلیس شهر پونا، مرد جنایتکار بازداشت شده و به زودی در دادگاه محاکمه خواهد شد.

این خبر توسط سایت همشهری آنلاین منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : همشهری آنلاین

اخبار گوناگون در خبر ناب