سرویس ناب پلاس - سعید آقاخانی بازیگر و کارگردان مشهور سینما و تلویزیون با انتشار یک استوری عجیب در اینستاگرام، توجه کاربران را به خود جلب کرده است. ...
عکس -  پیام معنادار و جنجالی سعید آقاخانی !  -  آقای بازیگر نون خ را ادامه می دهد

به گزارش سرویس پلاس خبر ناب به نقل از رکنا - سعید آقاخانی با سریال نون خ خود را در عرصه کارگردانی هم ثابت کرد. سعید آقاخانی در طول دو ماه های یک سال اخیر فعالیت اندکی در شبکه های اجتماعی داشت. حالا سعید آقاخانی میزان انتشار محتوای خود را به شکل چشمگیری افزایش داده است. هم اکنون سعید آقاخانی دست به انتشار یک استوری معنادار و مرموز زده است تا به مسئله ای خاص کنایه بزند. سعید آقاخانی در این رابطه نوشت:

زمین جای عجیبیه، ما تلاش می کنیم تا قلب عده ای از کار بیوفته تا دل خودمون آزرده نشه.

عکس -  پیام معنادار و جنجالی سعید آقاخانی !  -  آقای بازیگر نون خ را ادامه می دهد

فصل چهارم «نون خ» در خجیر جلوی دوربین رفت

به گزارش فیلم نیوز، فصل چهارم سریال «نون خ» به کارگردانی سعید آقاخانی مدتی است که در منطقه خجیر تهران وارد مرحله تصویر برداری شده است.

این سریال گزینه اول شبکه یک برای پخش در شب های نوروز و رمضان سال 1402 است.

بیست و هشتم تیرماه سال جاری مهدی فرجی تهیه کننده سریال با انتشار یک استوری در صفحه شخصی خود در اینستاگرام از حضور «حسن معجونی» و «حمید رضا آذرنگ» در فصل چهارم این سریال خبر داد.

بعد از انتشار این خبر ، اعلام شد که مراحل تصویربرداری سریال از اوایل مهرماه شروع می شود. دوماه بعد یعنی در تاریخ بیست و هشتم شهریورماه کاظم نوربخش بازیگر نقش«سلمان» در گفت وگویی با ایسنا اعلام کرد که سریال در مرحله پیش تولید است و بازیگران آماده باش هستند تا تصویربرداری را از اوایل مهرماه شروع کنند.

طبق اخبار رسیده گروه تولید سریال «نون خ 4» مدتی است در محله خجیر تهران مستقر شده اند و کار تصویربرداری شروع شده است.

این سریال قرار است در 30 قسمت آماده پخش شود. سعید آقاخانی به مانند فصول گذشته علاوه بر کارگردانی ایفاگر نقش نورالدین خانزاده هم هست. در کنار او هدیه بازوند، یدالله شادمانی، صهبا شرافتی، سید علی صالحی و… بازی دارند.

منبع: وقت صبح

این خبر توسط سایت رکنا منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در برخط