سرویس ناب پلاس - در این مطلب میخواهیم به معرفی ۶ سلبریتی که فرزند دوقلو دارند بپردازیم با ما همراه باشید. ...
10 بازیگر و خواننده ای که فرزندان دوقلو دارند  ! + تصاویر و اسامی از سارا و نیکا تا المیرا شریفی مقدم !

به گزارش سرویس پلاس خبر ناب به نقل از رکنا - سارا و نیکا از مادری متولد شده اند که مجری تلویزیونی در برنامه های آشپزی بود و در فضای خودش و زمان خاصی سلبریتی به حساب می آمد !

سیروس همتی سلبریتی سینمای ایران با همسر پزشکش صاحب دختران دوقلو هستند !

10 بازیگر و خواننده ای که فرزندان دوقلو دارند  ! + تصاویر و اسامی از سارا و نیکا تا المیرا شریفی مقدم !

المیرا شریفی مقدم !

المیرا شریفی مقدم و شوهرش که هردو سلبریتی تلویزیونی هستند دو پسر دوقلو دارند !

10 بازیگر و خواننده ای که فرزندان دوقلو دارند  ! + تصاویر و اسامی از سارا و نیکا تا المیرا شریفی مقدم !

جنیفر لوپز ستاره ۵۲ ساله هالیوودی است . جنیفر لوپز هواداران زیادی در جهان دارد. جنیفر لوپز خواننده مشهوری است . جنیفر لوپز  تاکنون ۳ بار ازدواج کرده و چند بار هم نامزدی هایش به جدایی ختم شده است . جنیفر لوپز در مصاحبه جدیدی در پاسخ به این سوال که آیا بار دیگر ازدواج خواهد کرد یا نه گفته: «نمیدانم، شاید. شما من را می شناسید، من یک شخص رمانتیک هستم و همیشه بوده ام. من چند بار ازدواج کرده ام و هنوز به خوشبختی همیشگی باور دارم. صد در صد و حتما»

جورج کلونی و همسرش حالا یک دختر و پسر دوقلوی ۵ ساله دارند. این بازیگر اما به صراحت اذعان کرده وقتی فهمید بچه هایش دوقلو هستند، ترسیده بود، چون خارج از برنامه ی این زوج بود. به علاوه، برای کلونی که حالا ۶۱ سال دارد اتفاق کاملاً غیرمنتظره ای بود. او حتی گفته: «آن موقع یک فاجعه ی تمام عیار بود. اما حالا بهترین اتفاق دنیا است.»

10 بازیگر و خواننده ای که فرزندان دوقلو دارند  ! + تصاویر و اسامی از سارا و نیکا تا المیرا شریفی مقدم !

جنیفر لوپز و مارک آنتون

جنیفر لوپز و مارک آنتونی گرچه دیگر زن و شوهر نیستند، اما یک دختر و پسر دوقلو دارند که در سال ۲۰۰۸ به دنیا آمدند. روز تولد ۱۰ سالگی آن ها، لوپز در اینستاگرام خود نوشت که «دو نیروی طبیعت» به دنیای او آمدند و زندگی اش را برای همیشه تغییر دادند. او همچنین نوشت: «شما روحم را التیام بخشیدند و وجودم را تازه کردید.» به گفته ی لوپز، فرزندانش به او درباره ی عشق، زندگی و خودش یاد دادند و این اتفاق به روش هایی رخ داد که هرگز تصورش را نمی کرد.

لین دیون و رنه آنجلیل

سلین دیون مدت ها با مشکل ناباروری درگیر بود. اما بالاخره در سال ۲۰۱۰، او و همسرش از طریق لقاح مصنوعی صاحب ۲ پسر دوقلو شدند. به گفته ی دیون، فرزندان دوقلویش به او در پشت سر گذاشتن دوره ی سوگ پس از فوت همسرش کمک کردند و او حالا بیش از پیش به آن ها نزدیک است. او در اینباره گفته: «آن ها خیلی به من دلداری می دهند. من به آن ها احتیاج دارم. آن ها را کنارم لازم دارم.»به همین دلیل او ترتیبی داد که احساس تنهایی نکند. دیون و دوقلوهایش تخت بسیار بزرگی دارند و در آن کنار هم می خوابند.

کریس همسورث و السا پتکی

کریس همسورث و همسرش در سال ۲۰۱۴ صاحب ۲ پسر دوقلو شدند. ۲ سال پیش از آن هم دختر این زوج به دنیا آمده بود. این بازیگر می گوید دلش می خواهد فرزندانش برای همه چیز قدردان باشند.خانواده ی خودش شرایط مالی خوبی نداشتند به همین دلیل پدر و مادرش قهرمان مطلق زندگی او بودند. فرزندان او اما در وضعیت مالی کاملاً متفاوتی بزرگ می شوند و او دلش می خواهد که آن ها بدانند این ها به راحتی به دست نمی آید و باید برای به دست آوردن شان کار و تلاش کنند.

انریکه ایگلسیاس و آنا کورنیکا

این زوج چندان درباره ی یکدیگر صحبت نمی کنند اما آنا کورنیکا اذعان کرده با آنکه داشتن ازدواج رسمی اولویت رسمی او نبود، اما از ابتدا قصد بچه دار شدن داشت. او می خواست که حتماً بچه دار شوند، چه از طریق خودشان و چه از طریق فرزندخواندگی. به گفته ی انریکه ایگلسیاس، کورنیکا برای فرزندان دوقلویشان مادری ایده آل است، چه زندگی مشترک آن ها ادامه داشته باشد و چه نه. و گرچه این زوج درباره ی رابطه ی خود صحبتی نمی کنند، اما هر از گاهی تصاویری از خانواده ی شاد خود در اینستاگرام شان منتشر می کنند.

جنسن و دنیل آکلز

ستاره ی سریال «سوپرنچرال» (Supernatural) و همسرش اسامی بسیار خاصی برای دختر و پسر دوقلوی خود انتخاب کرده اند: زپلین برم و ارو رودز. این بازیگر درباره ی معنای نام پسرش گفته: «بند ناف پسرم دورش پیچیده بود و از طرفی، یک نوع گره به نام Zeppelin Bend وجود دارد و برای همین اسمش را زپلین گذاشتیم.» در مورد نام دخترشان هم آن ها می خواستند حتماً با حرف A شروع شود و هر دو Arrow (به معنای تیر و پیکان) را دوست داشتند.

این خبر توسط سایت رکنا منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : رکنا

آخرین اخبار سرویس ناب پلاس