سرویس ناب پلاس - عکس هایی از رامین رضاییان در کنار دختر جوانی آن هم در قطر !!!! برای او حاشیه ساز شده است. ...
بازی با آبروی رامین رضاییان در قطر !  -  خروج پنهانی از هتل برای دیدن این دختر اروپایی ! + عکس حاشیه ساز

به گزارش سرویس پلاس خبر ناب به نقل از رکنا - رامین رضاییان متولد 27 اسفند 1368 در ساری است. رامین رضاییان سال 92 و 93 در راه آهن حضور داشت تا اینکه سال 94 با قرارداد دو ساله به پرسپولیس تهران پیوست. رامین رضاییان در سال 1396 راهی تیم اوستنده بلژیک شد و یکسال آنجا بود سپس در 14 آبان 97 به تیم الشحانیه قطر رفت. رامین رضاییان در 16 مهر ماه سال 1396 از طرف BBC sport او بعنوان یکی از کلیدی ترین مهره های تیم ملی ایران به علت بازی هجومی و سانترهای تأثیرگذار معرفی شد. رامین رضاییان یکی از بهترین دفاع راست های ایران می باشد.

اخیرا عکس هایی از رامین رضاییان با یک زن ناشناس منتشر شده است که برخی عنوان داشته اند این دختر در قطر با رامین رضاییان سر وسری دارد تا جاییکه رامین پنهانی هتل تیم ملی را ترک کرده تا این دختر را ببیند درحالیکه با دیدن عکس ها و نوع پوشش هردو مشخص است رامین رضاییان و دختر روسی در فصل زمستان و در کشوری سردسیر غیر از قطر با هم بوده اند !

بازی با آبروی رامین رضاییان در قطر !  -  خروج پنهانی از هتل برای دیدن این دختر اروپایی ! + عکس حاشیه ساز

این خبر توسط سایت رکنا منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در برخط
ناشناس ۱۳ آذر ۱۴۰۱ - ۰۸:۰۴
انقدر تو حاشیه بودن که وقت نداشتن به فوتبال فکر کنن هدفشون فقط آبروریزی بود نخواستن دل اغتشاش گران را از رفتنشون بشکنن وبقیه ملت را مسخره کردن متاسفم با پول ملت به جایی میرسین ولی وقتی قراره براشون کاری بکنین واسه چهارتا بی وطن خوش رقصی می کنین

علی محمد ۱۳ آذر ۱۴۰۱ - ۱۹:۱۱
این همه اطلاعات و قضاوت رو از کجا یادگرفتی و بلد شدی !!! ضمنا معترضان
بیژن ۱۴ آذر ۱۴۰۱ - ۲۱:۳۸
هنوز نوبت مرد زندگی آزادی نشده و لذا این ایراد به رامین عزیز وارد است

ناشناس ۱۵ آذر ۱۴۰۱ - ۰۷:۱۱
این عکس قدیمیه