سرویس ناب پلاس - فرمانده انتظامی رودسر از دستگیری عامل تعرض به پایگاه‌ بسیج دوستکوه و کانکس بسیج گسکر محله با اقدامات فنی پلیس در این شهرستان خبر داد. ...
عامل آتش زدن پایگاه بسیج رودسر به زندان افتاد  -  او برای شبکه های معاند فیلم می فرستاد

به گزارش سرویس پلاس خبر ناب به نقل از رکنا - رکنا از گیلان؛ سرهنگ سید جلال الدین جوانمردی در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی تعرض به پایگاه های بسیج دوستکوه و کانکس بسیج گسکر محله رودسر به وسیله مواد آتش زا و ارسال تصاویر مربوطه برای رسانه های معاند، شناسایی و دستگیری عامل یاعاملان این اقدام در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی در ادامه افزود: با اقدامات فنی پلیس، متهم این پرونده شناسایی و با هماهنگی قضائی داخل منزلی در یکی از روستاهای رودسر دستگیر شد.

فرمانده انتظامی شهرستان رودسر با اشاره به اینکه متهم در تحقیقات صورت گرفته ابتدا منکر هرگونه جرمی شد ولی با مشاهده ادله پلیس به بزه انتسابی اعتراف کرد و اذعان داشت: بر اثر ارتباط با یکی از عوامل گروه های معاند در خارج از کشور و تحت تاثیر رسانه های آنها نسبت به آتش زدن پایگاه بسیج دوستکوه و کانکس بسیج گسکر محله، تهیه و ارسال فیلم آن برای معاندان اقدام کرده است.

این مقام انتظامی در پایان گفت: متهم 39 ساله ضمن ابراز ندامت و پشیمانی از اقدامات خود با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی و روانه زندان شد.

مرجان گودرزی/گیلان

این خبر توسط سایت رکنا منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : رکنا

آخرین اخبار سرویس ناب پلاس