سرویس ناب پلاس - گلشیفته فراهانی بعد از اینکه سینما رو تسخیر کرد و در عرصه مدلینگ هم موفق ظاهر شد ...
تصاویر شوهراول و دوم گلشیفته فراهانی !  -  داماد ایرانی و خارجی را مقایسه کنید !

به گزارش سرویس پلاس خبر ناب به نقل از رکنا - گلشیفته فراهانی متولد ۱۹ تیر ۱۳۶۲وبازیگر است.گلشیفته فراهانی دختر بازیگر، بهزاد فراهانی، است، گلشیفته فراهانی فعالیت حرفه ای خود را با بازی در فیلم درخت گلابی آغاز کرد که برای آن برندهٔ سیمرغ بلورین بهترین بازیگر زن جشنواره فیلم فجر شد. گلشیفته فراهانی در سال ۱۳۸۲ برای نقش آفرینی در اشک سرما نیز نامزد دریافت این جایزه شد و برای فیلم بوتیک جایزهٔ بهترین بازیگر زن از جشنواره سه قاره را کسب کرد.گلشیفته فراهانی بعد از اینکه سینما رو تسخیر کرد و در عرصه مدلینگ هم موفق ظاهر شد

خیلی ها می گویند شاید دلیل طلاق گلشیفته فراهانی همین رفتار جدید او (برهنه شدن و کشف حجابش) بوده است. چرا که قبلا هم گلشیفته فراهانی در یک مصاحبه گفته بود که قرار نبوده عکس های برهنه او منتشر شوند.

راه گلشیفته فراهانی (راه هنری) بعد از مهاجرت از ایران و شهروند فرانسه شدن بارها تغییر کرده است و نظرات او درباره آینده بازیگری اش مدام در حال رشد و تغییر کردن است. با اینکه ما مردم ایران گلشیفته فراهانی را بازیگر هالیوود می دانیم ولی خودش از این عنوان متنفر است و دوست دارد در سینمای آزاد جهانی بازی کند و در فیلم های هالیوودی آزادی (به آن صورتی که خودش تعریف می کند) وجود ندارد. او می خواهد در سینمای مستقل فیلم بازی کند و می گوید اگر می خواستم اسیر سینمای هالیوود بشوم از ایران مهاجرت نمی کردم. صحبت های پدر گلشیفته در مصاحبه جدیدش : درباره آنچه سر گلشیفته آمده، من فکر می کنم داوری شخص من به درد نمی خورد. او اصلا دیگر فقط دختر من نیست و یک هنرمند خوب ایرانی در جهان است و داوری اش را باید برای مردم بگذاریم. گلشیفته فراهانی بازیگر متولد 19 تیر 1362 است. گلشیفته فراهانی در 35 فیلم نقش داشته است که بسیاری از آنها در جهان شناخته شده اند. گلشیفته فراهانی در جایزه سزار 2014 برای بازی در سنگ صبور نامزد دریافت جایزه امیدبخش ترین بازیگر زن شد و جایزه بهترین بازیگر زن جشنواره 3 قاره را گلشیفته فراهانی برای بازی در بوتیک دریافت کرد.

از موقعی که گلشیفته مهاجرت کرده خانواده فراهانی یک هفته را هم بدون حاشیه نبوده اند. با مهاجرت گلشیفته و حضور او در فیلم هایی که مجبور است برهنه شود بار سنگینی بر دوش خانواده اش در ایران است. چرا که مردم همیشه در مصاحبه ها و حضورهای خانواده فراهانی این مورد را به آنها می گویند که دختر شما برهنه شده و خب برخی مواقع باعث آزار روحی آنها می شوند. پدر گلشیفته فراهانی چندی پیش اعلام کرده بود که رفتن و سر زدن به او هزینه زیادی می خواهد که من نمی توانم این هزینه را پرداخت کنم و خب همین گفته او باعث ایجاد حاشیه هایی شد و مردم می گفتند چرا گلشیفته که در هالیوود فیلم بازی می کند و وضع مالی خوبی دارد به شما کمک نمی کند !

تصاویر شوهراول و دوم گلشیفته فراهانی !  -  داماد ایرانی و خارجی را مقایسه کنید !

تصاویر شوهراول و دوم گلشیفته فراهانی !  -  داماد ایرانی و خارجی را مقایسه کنید !

 منبع : منیبان

این خبر توسط سایت رکنا منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : رکنا

آخرین اخبار سرویس ناب پلاس