دلقک بازی احسان کرمی در خارج همچنان ادامه دارد

۱۵ آذر ۱۴۰۱ - ۰۸:۴۸ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ناب پلاس - احسان کرمی تصویر زیر را در اینستاگرام منتشر کرده است.
دلقک بازی احسان کرمی در خارج همچنان ادامه دارد

به گزارش سرویس پلاس خبر ناب پایگاه خبری-تحلیلی ، احسان کرمی متولد 20 تیر 1359 در تهران، مجری است. فوق دیپلم رشته هتلداری و تشریفات می باشد، از تور لیدری شروع کرد سپس بازیگری و خوانندگی را هم تجربه کرد و حالا صداپیشه و مجری می باشد. بیشترین جستجوها در بیوگرافی احسان کرمی درباره همسر ایشان است که شما عزیزان میخواهید بدانید در حال حاضر همسر ایشان کیست. احسان کرمی در سال 1378 وقتی 19 ساله بود با همسرش آشنا و ازدواج کرد که ثمره این زندگی تولد یک فرزند پسر بنام نیکمهر متولد سال 1393 می باشد. احسان کرمی تصویری با لباس علی دایی و پرچم شیر و خورشید در دست در اینستاگرام منتشر کرد و نوشت:

آنچه به تن دارم لباس يكى از قهرمانان سرزمينم است كه با آن و به نام ايران دو گل به عربستان سعودى زد و افتخار داشتم تا سالها پيش از خودش به يادگار گرفتم.
اين پرچم را در دست گرفتم و اين لباس را بر تن كردم و نام ايران را فرياد زدم تا همه بدانند نه پرچم ايران و نه قهرمانان ايران هيچگاه حذف، مصادره يا گم نخواهند شد…

دلقک بازی احسان کرمی در خارج همچنان ادامه دارد

ناشناس ۱۶ آذر ۱۴۰۱ - ۰۰:۵۰
حقاکه برازنده دلقک شدن توسیرک اونم نقش میمون فقط این که دستشه شیرباشمشیر اونوقت چطوری مگه میشه دسته شیرشمشیرداد!!! اخه چقدراینامسخره اندنمیخوان دست ازمسخره شدنشونم بردارند هم این هم طغرل هم مسیح حیف نونی که خوردندازایران بایدادم میشدند اماشدنددرعوضش تفاله این نخاله ها!!!

پرویز ۱۶ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۹
عرعرنکن چاپلوس
علی ۱۹ آذر ۱۴۰۱ - ۲۳:۰۰
گل گفتی دم گرن
سحر ۱۹ آذر ۱۴۰۱ - ۱۷:۲۲
یه انگل که گورشو گم کرد

ثریا ۱۹ آذر ۱۴۰۱ - ۲۱:۰۴
عادل ۲۰ آذر ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۰
دوستان فشار نکشید شما هم می تونستید می رفتید

نادر ۲۰ آذر ۱۴۰۱ - ۱۸:۵۳
طفلکهامیرن اونورآب اونجاهم بعدازمدتی معلق وارو وجفتک پرانی خسته میشن وکسی تحویلشون نمیگیره..دیگه نه راه پس دارن نه راه پیش..عاقبت پشت کردن به وطن و آب وخاک همینه.. بقول شاعر نه درغربت دلم شاد ونه رویی دروطن دارم.

علی صادقی ۲۰ آذر ۱۴۰۱ - ۲۱:۳۴
خاک بر سرت وطن فروش مزدور

هموطن ۲۱ آذر ۱۴۰۱ - ۰۷:۳۱
خلایق هرچه لایق آدما به لیاقتهاشون میرسن لیاقت ایشونم واژه خیانت وبی هویتی است.. درضمن جوجه رواخرپاییز میشمارن آینده خیلی چیزها روشن خواهد شد

علی ۲۱ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۶
علی ۲۱ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۸
سر کوچه ساندیس میدن برید اینجا را خلوت کنید

علی ۲۱ آذر ۱۴۰۱ - ۲۱:۰۲
یه تفاله کم شده

آخرین اخبار سرویس ناب پلاس