سرویس ناب پلاس - در این مطلب بیوگرافی و عکس های ماندانا نصرتی بازیگر سریال های مرد هزار چهره و تمام رخ را با شما به اشتراک گذاشته ایم. ...
 این خانم مجری چگونه بازیگر تمام رخ شد + بیوگرافی ماندانا نصرتی و حاشیه های خانم بازیگر !

بیوگرافی ماندانا نصرتی

به گزارش سرویس پلاس خبر ناب به نقل از رکنا - ماندانا نصرتی بازیگر و مجری ایرانی متولد 1362 و اهل تهران است. او علاوه بر بازیگری سابقه ی اجرا هم دارد و این چهره فارغ التحصیل رشته کارگردانی از دانشگاه هنر و معماری تهران است.

شروع فعالیت هنری

مانادانا نصرتی کارش را با بازی در سریال « تا غروب» شروع کرده است. کار اجرا هم از طریق آشنایی با یک تهیه کننده آغاز کرده است و از سال 1389 با اجرای مستندی به نام « کار و اشتغال» وارد شبکه یک سیما شد.

ماندانا نصرتی در مورد این دو فعالیت هنری اینگونه گفته است: من هم بازیگری و هم اجرا را تجربه کرده ام . بازیگری دنیای متفاوتی دارد و من بازیگری را بیشتر دوست دارم.

سابقه ی اجرا

برنامه هایی که ماندانا نصرتی اجرا کرده است:

ما و شما ( شبکه جام جم)

اینجا ایران است ( شبکه جام جم)

همراه ایرانیان ( شبکه جام جم)

برنامه دیگ رنگی

برنامه صبحی دیگر ( شبکه آموزش)

مستند زنان سرزمین من

مجموعه پزشکان

سریال های ماندانا نصرتی

سریال و مجموعه های تلویزیونی

مرد هزار چهره

دختری به نام آهو

چه کسی به سرهنگ شلیک کرد

همه بچه های ما

ماندانا نصرتی در تمام رخ

سریال تاز تمام رخ که از اوایل دی ماه پخش آن در شبک سه سیما آغاز شده، به طرز تقریبا غافلگیرکننده ای توانسته متفاوت از سایر سریال های امنیتی سال های اخیر باشد.

یک دکتر داروساز به اسم بهزاد که سال ها قبل نامزد خودش را رها کرده و با دختر یک مرد ثروتمند ازدواج کرده است، حالا در جریان روابط دانشگاهی اش با خارج از کشور، دلباختۀ یک زن غیرایرانی شده است. از طرف دیگر دختری که قبلا نامزد او بوده، حالا با انگیزه ای خاص، با پدر همسر بهزاد ازدواج کرده و بعد از مرگ این فرد، همۀ مال و اموال خانوادۀ همسر بهزاد را از آن خودش کرده است. در همین گیر و دار، همکار بهزاد متوجه رابطۀ او با زن خارجی شده و به این وسیله می خواهد از او اخاذی کند.

ماندانا نصرتی در سریال تمام رخ با بازیگرانی چون رحیم نوروزی،آرش آصفی، معصومه بافنده، احسان امانی، ویدا جوان، نگین صدق گویا، مهدی سلوکی، بهزاد خداویسی،،علیرام نورایی، مهوش صبرکن و ... هم بازی است.

ازدواج و همسر

از زندگی خصوصی و همسر ماندانا نصرتی اطلاعاتی وجود ندارد.

این خبر توسط سایت رکنا منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در خبر ناب