تصویر زن اول ابی لو رفت

۰۶ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۶ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ناب پلاس - فیروزه مقدادی اولین همسر ابراهیم حامدی ملقب به ابی خواننده لس آنجلسی بوده است که به مدت 25 سال با هم زندگی مشترک داشته اند.
تصویر زن اول ابی لو رفت

به گزارش سرویس پلاس خبر ناب پایگاه خبری-تحلیلی رکنا، فیروزه مقدادی در یک مرکز حقوقی و وکالت آمریکایی فعال است و قبل از انقلاب در ایران فوق لیسانس حقوق گرفت و به عنوان وکیل دادگستری مشغول به کار بوده است. او بعد از جدایی اش از ابی ارتباط چندانی با این آقای خواننده ندارد. حاصل ازدواج فیروزه مقدادی و ابی 3 دختر به نام های خاتون و سایه و عسل می باشد که خاتون و عسل در ایران به دنیا آمدند و عسل که فرزند آخر آنها بود متولد آمریکاست.

فیروزه مقدادی دختر یک خانواده سرشناس و تحصیلکرده بود و پدرش (سرهنگ مقدادی) نیز پس از بازنشستگی از ارتش به عنوان وکیل پایه یک دادگستری مشغول به کار شده بود. پدر فیروزه مقدادی با ازدواج دخترش و ابی بسیار مخالف بود و وقتی اصرار های دخترش را برای این ازدواج دید به این ازدواج رضایت داد اما خودش را کنار کشید و هیچ گونه حمایتی از آنها نکرد.

ابی که در آن زمان شرایط مالی خوبی نداشت و حتی خرج خانواده اش را هم باید می داد تنها شبی 80 تومان درآمد داشت که این موضوع باعث می شد بعد ازدواج زندگی سختی داشته باشند. به هرحال با معروفیت آقای خواننده سر و کله هواداران و مزاحمان هم در زندگی این زوج رفته رفته پیدا شد و عشق بین این زوج برای ادامه این زندگی مشترک کافی نبود بنابراین خانم فیروزه مقدادی بعد از 25 سال زندگی مشترک تصمیم گرفتند که از این آقای خواننده معروف جدا شوند. ابی بعد از جدایی از فیروزه مقدادی با مهشید ازدواج کرد که همسر دومش حواشی زیادی را در پشت سرش دارد.

تصویر زن اول ابی لو رفت

اخبار گوناگون در خبر ناب
آخرین اخبار سرویس ناب پلاس