سرویس ناب پلاس - هانیه توسلی بازیگر مشهور سینما و تلویزیون با انتشار یک یادداشت، به ادعای حضورش در جشنواره فجر امسال واکنش نشان داده است. ...
هانیه توسلی جشنواره فجر را ترکاند + صحبت های جالب خانم بازیگر!

به گزارش سرویس پلاس خبر ناب به نقل از رکنا - هانیه توسلی تئاتر را به شکل غیر حرفه ای از سال 1374 وقتی 16 ساله بود از همدان شروع کرد تا اینکه سال 1378 در 20 سالگی بعد از قبولی در دانشگاه راهی تهران شد. او در کنار تحصیل بعنوان دستیار کارگردان در فیلم «آخر بازی» به کارگردانی همایون اسعدیان همکار داشت. این هنرمند در سال 1379 زمانی که بعنوان بازیگر در جشنواراه تئاتر تبریز حضور داشت توسط نصرالله قادری (کارگردان) که داور جشنواره بود برای بازی در تئاتر «پدر» انتخاب شد. چند ماه بعد برای اولین بار با فیلم کوتاه «روی جاده نمناک» بازی جلوی دوربین را تجربه کرد. خانم بازیگر در پاییز 1379 با سریال «غریبه» وارد قاب تلویزیون شد و سرانجام سال 1380 با فیلم «شام آخر» تجربه حضور در سینما را نیز بدست آورد. او در رمضان سال 96 با سریال «میوه ممنوعه» به کارگردانی حسن فتحی در کنار علی نصیریان ، گوهر خیراندیش و امیر جعفری به شهرت رسید.

روز گذشته بود که برخی رسانه ها اعلام کردند که هانیه توسلی با فیلم چرا گریه نمی کنی در جشنواره فجر امسال می آید. اما اکنون هانیه توسلی به این ماجرا واکنشی جنجالی و البته پر سر و صدا نشان داده است.

او گفته است که حضورش با فیلم های اخیرش در هر رویدادی انتخاب و تصمیم او نیست. بعد هم نوشته است:

در اسفند 1400 و فروردین 1401 نقش کوتاهی حدود پنج سکانس در فیلم چرا گریه نمی کنی بازی کردم. در چند ماه گذشته برخلاف نام فیلم خیلی گریه کرده ام و توان روحی و روانی شرکت و حضور در جشنواره را ندارم. حضور این فیلم در هر رویدادی انتخاب و تصمیم من نیست و نخواهد بود.

هانیه توسلی جشنواره فجر را ترکاند + صحبت های جالب خانم بازیگر!

این خبر توسط سایت رکنا منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در خبر ناب
ناشناس ۰۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۸:۲۲
تو توئیت زدنت هم دست خودت نیست چه برسه به شرکت تو جشنواره

آخرین اخبار سرویس ناب پلاس