علی ضیا اشک همه را درآورد - استوری جالب آقای مجری!

۰۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۳:۳۲ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ناب پلاس - علی ضیا مجری مشهور و با سابقه تلویزیون با انتشار یک یادداشت عاشقانه و غم انگیز اشک دنبال کنندگان اش را درآورده است. ...
علی ضیا اشک همه را درآورد  -  استوری جالب آقای مجری!

به گزارش سرویس پلاس خبر ناب به نقل از رکنا - علی ضیا بصورت جدی فعالیت خود را از سال 1384 وقتی 19 ساله بود از رادیو شروع کرد، ورودش به رادیو بواسطه یک دوستی اتفاقی با یکی از کارکنان رادیو میسر شد. «شب های آفتابی» اولین برنامه مستقیم او در رادیو بود ، این برنامه زنده نمایی بود که هر شب ساعت 12 تا 2 بامداد از شبکه جوان پخش می شد. او بعد از 5 سال تجربه در رادیو اواخر سال 1388 به دعوت علی زاهدی در تلویزیون تست گویندگی داد و بعد از قبولی اجرای برنامه کنکوری «گزینه جوان» را بدست گرفت.

علی ضیا بیش از 4 ماه است که از آنتن تلویزیون کنار گذاشته شده و با توجه به مواضع اخیرش، بعید به نظر می رسد که او به این زودی ها به قاب تلویزیون برگردد. او هنوز واکنشی به بازگشت اش به تلویزیون نشان نداده، اما ماه های قبل گفته بود که قصد خروج از کشور را داشته است، اما پاسپورت اش ضبط و از خروج اش جلوگیری به عمل آمده است.

علی ضیا در این مدت بیشتر تمرکزش را روی فعالیت در شبکه های اجتماعی گذاشته و با انتشار یک استوری و توییت شعری عاشقانه و غم انگیز منتشر کرده است.

او در این باره نوشته است:

تنها منم که می دانم

چرا اغلب اوقات ساکتی

پس از پایان جنگ می مانی

به اولین صبحانه

در اولین روز صلح شبیهی

شیرینی و دلچسب

تنها با گریه می توان به تو دست زد

علی ضیا اشک همه را درآورد  -  استوری جالب آقای مجری!

منبع: وقت صبح

این خبر توسط سایت رکنا منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در خبر ناب
آخرین اخبار سرویس ناب پلاس