وضعیت عموپورنگ بعد اخراج از تلویزیون - خودش فاش کرد!

۰۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۷:۳۱ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ناب پلاس - عمو پورنگ (داریوش فرضیایی) با انتشار تصویر و متنی تازه، وضعیت این روزهایش در فضایی به دور از تلویزیون را شرح داده است. ...
وضعیت عموپورنگ بعد اخراج از تلویزیون  -  خودش فاش کرد!

به گزارش سرویس پلاس خبر ناب به نقل از رکنا - عمو پورنگ سال 1373 وقتی 21 ساله بود بعنوان گزارشگر رادیو وارد صدا و سیما شد و رفته رفته در کارهایی چون گل پسر و ننه بلقیتس در رادیو بعنوان بازیگر ادامه داد او سپس چندین تجربه اجرا برای بچه ها در مهدکودک ها بدست آورد. داریوش فرضیایی در نهایت سال 1378 وقتی 26 ساله بود در مجموعه کودکی بنام تورنگ و پورنگ وارد قاب تلویزیون شد که بسیار دیده شد. او سپس در رمضان سال 1381 برنامه مستقل خود بنام عمو پورنگ را اجرا کرده که بسیار گل کرد و به شهرت رسید.

اولین باری که ادعای اخراج داریوش فرضیایی از تلویزیون مطرح شد تابستان سال گذاشته بود و چندان واکنشی به دنبال نداشت اما در اوخر آذر ماه سال گذشته بار دیگر این ادعا شدت گرفت و روابط عمومی صداوسیما در بیانیه ای این مسئله را تکذیب کرد.

اکنون بعد از گذشت 14 ماه از این ماجرا، هنوز خبری از بازگشت عمو پورنگ به تلویزیون نشده و بار دیگر ادعا اختلاف داریوش فرضیایی و تلویزیون سر زبان ها افتاده است.

او حالا هم یادداشت معنادار در اینستاگرام اش منتشر کرده و نوشته است:

وضعیت عموپورنگ بعد اخراج از تلویزیون  -  خودش فاش کرد!

این خبر توسط سایت رکنا منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در خبر ناب
آخرین اخبار سرویس ناب پلاس