سرویس ناب پلاس - مازیار لرستانی که پس از تطبیق جنسیت درگیر شایعات مختلفی درباره ازدواج و زندگی شخصی اش شد، اینبار با جزئیات دیگری سوژه برخی شایعه سازان گشته است. ...
جنجال جدید مازیار لرستانی بعد تغییر جنیست !  -  انتشار عکس شناسنامه  برای اثبات یک دروغ !

به گزارش سرویس پلاس خبر ناب به نقل از رکنا - مازیار لرستانی بازیگر مطرح که توانسته است با بازی و ساخت فیلم های زیادی به شهرت برسد. مازیار لرستانی نام جدید خانم شهره لرستانی می باشد که پس از عمل تطبیق جنسیت به نام مازیار شناخت می شود.

زندگی خصوصی بازیگران برای بسیاری از افراد جالب است اما برخی از خبرها درباره زندگی بازیگران بی پایه و اساس بوده و شایعه ای بیش نیستند. مازیار لرستانی یکی از بازیگران شناخته شده عرصه هنر است که پس از تطبیق جنسیت زندگی خصوصیش زیر ذره بین طرفدارانش قرار گرفته و هر روز با حواشی و قضاوت های فراوانی در زندگی خصوصیش روبرو می شود. او مدتی است که مورد شیطنت رسانه ای قرار گرفته و تاریخ تولد اشتباه او در سایت های مختلف منتشر شده است.

برخلاف آنچه سایت های مختلف منتشر کرده اند، مازیار لرستانی متولد 26 مهرماه 1345 نیست و این بازیگر، کارگردان و فیلم نامه نویس کشورمان 31 خرداد سال 1345 در تهران به دنیا آمده و اصالتاً لر می باشد و برای اثبات این مسئله حتی صفحه اول شناسنامه خود را نیز منتشر کرده است که در ادامه مشاهده می کنید.

جنجال جدید مازیار لرستانی بعد تغییر جنیست !  -  انتشار عکس شناسنامه  برای اثبات یک دروغ !

منبع:رصد ورزشی

این خبر توسط سایت رکنا منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در خبر ناب
آخرین اخبار سرویس ناب پلاس