سرویس ناب پلاس - افراد ناشناس جدای از آتش‌‌زدن منزل امام جماعت روستای کلاته سنندج، روی خودش هم بنزین ریختند که متاسفانه به دلیل شدت سوختگی منجر به فوت وی می‌شود. ...
آتش زدن یک روحانی  در کردستان ! + عکس روحانی ای که زنده زنده در آتش سوخت !

آتش زدن یک روحانی  در کردستان ! + عکس روحانی ای که زنده زنده در آتش سوخت !

به گزارش سرویس پلاس خبر ناب به نقل از رکنا - رکنا از کردستان؛ چند روز قبل خانه یک ماموستای اهل سنت که امامت مسجد روستای کلاته از توابع سنندج را برعهده داشت توسط افرادی ناشناس به قتل رسید.

ملایوسف محمدی اهل روستای گوشخانی از توابع سروآباد بود که مدت 28 سال در روستای کلاته سنندج در کسوت امامت جماعت روستا خدمت می کرد.

مدیر مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور با تایید این خبر، گفت: این ماموستا فردی بی حاشیه و مردمی بود و تمام دغدغه اش اعتلای دین اسلام و قرآن بود.

به گفته حجت الاسلام سعید عسکری، ماموستا محمدی تابستان امسال با 2 پیرمرد سر مباحثی بگومگوهایی داشتند که در نشستی در مرکز بزرگ رضایت و صلح و سازش انجام شد اما در عین حال با این شرایط هم به ماموستا توصیه کردیم که از آن روستا برود که مردم اجازه ندادند.

وی ادامه داد: ابعاد ماجرا هنوز مشخص نشده است اما برای شناسایی عاملان این حادثه تلخ، به جد از مسئولان مربوطه شهرستانی پیگیر هستیم.

 وقوع این ماجرا به نوعی نحوه شهادت ملامحمد کریمیان را تداعی می کند که اوایل انقلاب به اتهام روشنگری علیه جنایت های ضدانقلاب، گروهک کومله در منزل شخصی در بین کتاب هایش او را آتش می زنند.

کویستان عبدالحکیمی/کردستان

این خبر توسط سایت رکنا منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در خبر ناب
ملت ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۳
فقط شیطان صفتان میتونند اینطور سنگدل باشند و چنین جنایتی بکنند لعنت خدا تا ابد بر آنها باد

ملی ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۹:۱۷
صادرات ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۹:۵۴
ناشناس ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۶
بسپارین متهم های جرم عمداین مدلی رودست مردم که حسابی ایناروتوشهربچرخونه نظام تامردم دمارازروزگاره وحوش درآرن وانتقام عبرت آموز دیگه جرأت چنین غلط هایی رونکنند

سپه ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۶
کشاورزی ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۹:۳۳
رفاه ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۹:۳۴
چنگیز ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۱:۱۹
ژراست گفتی فیلمش هست پس کو

آخرین اخبار سرویس ناب پلاس