این زن شوهرش را اجاره می دهد - زن فقیر پولدار شد !

۲۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۲ زمان مطالعه : 2 دقیقه
سرویس ناب پلاس - شوهرم را اجاره کنید ! زن فقیر با اجاره دان شوهرش پولدار شد ! ...
این زن شوهرش را اجاره می دهد  -   زن فقیر پولدار شد !

به گزارش سرویس پلاس خبر ناب به نقل از رکنا - لورا تصمیم گرفت که همسر خود را که عاشق کارهای فنی است اجاره دهد. جیمز وسایل زیادی را در خانه شان درست کرده بود. او تخت خواب و میز ناهارخوری شان را ساخته و کارهای نصب وسایل آشپزخانه و حتی نقاشی و کاشی کاری خانه را خودش به تنهایی انجام داد. 

لورا یانگ به همراه همسرش جیمز و سه فرزندشان در شهر بلچلی باکینگهام شایر انگلیس زندگی می کند. او پس از شنیدن پادکستی که درباره مردی بود که کار مونتاژ مبل را برای دیگران انجام می داد ایده جالبی به ذهنش رسید.

لورا تصمیم گرفت که همسر خود را که عاشق کارهای فنی است اجاره دهد. جیمز وسایل زیادی را در خانه شان درست کرده بود. او تخت خواب و میز ناهارخوری شان را ساخته و کارهای نصب وسایل آشپزخانه و حتی نقاشی و کاشی کاری خانه را خودش به تنهایی انجام داد.

جیمز در انجام تمام کارهای مربوط به خانه و باغ و باغچه مهارت دارد. به همین دلیل لورا تصمیم گرفت که وبسایتی را به نام «شوهر فنی ام را اجاره کنید» راه انداخت و در فیس‎بوک تبلیغ کرد.

حجم درخواست هایی که او دریافت کرد ان قدر زیاد بود که آن ها را متعجب کرد. او گفت که مردم واقعاً از این ایده استقبال کردند. اما بعضی هم دچار سوءتفاهم شدند و فکر کردند که شوهرش را می خواهد برای کارهای دیگری اجاره دهد.

جیمز دو سال پیش مجبور شد که کار خود را رها کند تا بتواند به لورا در نگهداری بچه ها کمک کند. آن ها دو بچه مبتلا به اتیسم دارند. خود جیمز هم در طیف اتیسم قرار دارد اما لورا می گوید که همین امر باعث شده او بسیار دقیق باشد و کارهای فنی و دست ساز را خیلی خوب انجام دهد.

لورا می گوید: «شاید بعضی از کارهای ریز را تعمیرکارها انجام ندهند. جیمز این کارها را خیلی خوب انجام می دهد. او در کارهایی مثل سرهم کردن تخت، درست کردن قفسه و نصب وسایل عالی است.»

این خانم می گوید که بعضی وقت ها منتظریم همسرمان کار کوچکی را انجام دهد ولی مدت ها طول می کشد تا چیزی را تعمیر کنند. این ایده از اینجا به ذهن لورا رسید که جیمز می تواند به کسانی که همسرشان وقت یا حوصله انجام این کارها را ندارند کمک کند.

این خبر توسط سایت رکنا منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در خبر ناب
آخرین اخبار سرویس ناب پلاس