سرویس ناب پلاس - آیا میدانید راز زیبایی زنان کره ای چیست؟ در ادامه مطلب به راز زیبایی زنان می پردازیم. ...
زنان ایرانی در حسرت راز زیبایی زنان کره ای  -   8  کار زنان کره ای برای پوست صاف و درخشان !

به گزارش سرویس پلاس خبر ناب به نقل از رکنا - راز زیبایی زنان کره ای: زنان کره ای به خاطر پوست بی عیب و نقص خود در سراسر جهان شهرت فراوانی دارند. آن ها با اندام ظریف، موهای براق مشکی و به خصوص پوست درخشان و صاف خود در دنیای مد و زیبایی همیشه در جایگاه بالایی قرار دارند. البته این شهرت به لطف روتین پوستی است که آنها پیروی می کنند. اگر می خواهید پوست شما نیز مانند کره ای ها همیشه بدرخشد این ۸ راز زیبایی آن ها از دست ندهید.

۱.روتین پوستی

خانم های کره ای از روش 4-2-4 پیروی می کنند. در این روش باید صورت خود را با روغن پاک کننده به مدت ۴ دقیقه تمیز کنید، سپس با شستشوی صورت حدود دو دقیقه صورت خود را ماساژ دهید و در نهایت ابتدا با آب ولرم و سپس با آب سرد بشویید، حدود چهار دقیقه باید ادامه داشته باشد. این تکنیک نه تنها صورت شما را تمیز می کند بلکه تمام منافذ باز را نیز می بندد.

۲.مرطوب کننده

راز زیبایی زنان کره ای, زنان در کره مرطوب کننده را روی نوک انگشتان خود می گیرند و برای چند ثانیه روی صورت خود ماساژ می دهند تا جذب صورت شود. سپس آن را روی تمام صورت خود در جهت رو به پایین اعمال می کنند.

راز زیبایی زنان کره ای، محصولات زیبایی کره ای اغلب از پودر پیله کرم ابریشم برای سفید کردن پوست استفاده می کنند. در حالی که ممکن است این ماده عجیب و غریب در دسترس نباشد، می توانید آن را با یک ماسک خانگی جایگزین کنید. فقط سفیده تخم مرغ و عسل را با هم مخلوط کنید و هفته ای یکبار روی صورت خود بمالید.

راز زیبایی زنان کره ای ، وقتی گردن تان تیره باشد چهره درخشان چه فایده ای دارد؟ پوست گردن به اندازه پوست صورت شما حساس است. به همین دلیل است؛ باید روزانه با کرم گردن تغذیه شود. زنان کره ای اما یک گام فراتر رفته اند. آنها نه تنها کرم را روی گردن خود می زنند، بلکه آن را تا انتهای دکلته خود استفاده می کنند.

۵.عضلات صورت خود را ورزش دهید

زنان در کره برای ورزش ماهیچه های گونه خود ده بار در روز شعار “Ma Me Mi Mo Mu” سر می دهند. آنها همچنین عضلات صورت خود را کش می دهند و نفس عمیق می کشند تا مطمئن شوند که در روزی که وارد ۴۰ سالگی می شوند پوست شان شل نمی شود.

۶.مرطوب کننده روز و شب

راز زیبایی زنان کره ای، پوست شما در طول روز نیازهای متفاوتی دارد. صبح ها و بعد ازظهرها نیاز به محافظت در برابر نور خورشید دارد، اما پس از غروب شب، نیاز به تغذیه با روغن های ضروری دارد. به همین دلیل است؛ آنها روی یک مرطوب کننده جداگانه روز و شب خیلی حساب می کنند.

۷.آبرسانی، تغذیه سالم و خواب زیبایی

راز زیبایی که تمام دنیا به آن اعتقاد دارند و از آن پیروی می کنند، نوشیدن آب فراوان و خوردن غذاهای سالم است. کره ای ها تمایل دارند غذاهایی بخورند که محتوای سدیم کمی دارند زیرا به حفظ سطح آب در بدن آنها کمک می کند. آنها همچنین هر بار که از روی صندلی خود بلند می شوند، به صورت خود آب سرد می پاشند، یک لیوان آب می نوشند.

۸.با نوک انگشتان به پوست خود ضربه بزنید

راز زیبایی زنان کره ای، کره ای ها تونر خود را با نوک انگشتان خود به پوست خود می زنند زیرا معتقدند که این روش منجر به جذب بهتر می شود. به لطف این رازهای زیبایی، زنان کره ای پوستی بی عیب و نقص دارند. اکنون که در مورد راز زیبایی آنها می دانید، می توانید پوستی نرم، لطیف، زیبا و درخشان داشته باشید.

این خبر توسط سایت رکنا منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در خبر ناب
آخرین اخبار سرویس ناب پلاس