سرویس ناب پلاس - فریبا نادری بازیگر سینما و تلویزیون با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود، حال و روزش پیش از آغاز سال جدید را به اشتراک گذاشته است. ...
روحیه آشفته فریبا نادری قبل عید !  -  بد حالی خانم بازیگر در استوری اش !

به گزارش سرویس پلاس خبر ناب به نقل از رکنا - فریبا نادری حدود 33 فیلم و سریال در کارنامه بازیگری خود دارد. اما بدون شک هیچ کدام از آن ها برای فریبا نادری به اندازه سریال ستایش برای او شهرت به ارمغان نیاورد. علاوه بر این پخش مداوم این سریال از سوی تلویزیون در طول سالیان اخیر باعث شد تا فریبا نادری برای مدت ها در مرکز توجه باشد. اکنون هم شهرت قابل توجه فریبا نادری باعث شده تا تعداد دنبال کنندگان او در اینستاگرام به بیش از دو میلیون و 100 هزار فالوئر برسد. فریبا نادری در سریال های بسیاری همچون مروارید سرخ، چک برگشتی، ستایش ۲ و ۳ آسمان همیشه ابری نیست نیز نقش آفرینی داشته است.

فریبا نادری دو سال است که فعالیت اش در سینما و تلویزیون به شدت کاهش یافته است. او آخرین بار سال 1400 در فیلم سینمایی خائن کشی به کارگردانی خائن کشی دیده شد. پیش از آن هم فریبا نادری سال 1399 در تلویزیون با دو سریال از سرنوشت و بچه محل به ایفای نقش پرداخت و حالا دو سال است که فرصت بازی به او نرسیده است.

اکنون هم فریبا نادری در صفحه اینستاگرام اش با لحنی نگران کننده نوشته است:

شهر بوی عید نداره چرا برایمان؟

این خبر توسط سایت رکنا منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در خبر ناب
آخرین اخبار سرویس ناب پلاس