سرویس ناب پلاس - سال 1402 چه حیوانی است؟ و سال 1402 چه رنگی است؟ این پرسش ها نشانده این است که همه ما به نماد سالها و تاثیر آنها بر زندگی خود واقف هستیم. ...
سال خرگوش برای ایرانی ها چه پیامی دارد؟!  -  1402 با این حیوان مهربان چگونه خواهد گذشت؟

به گزارش سرویس پلاس خبر ناب به نقل از رکنا - سال 1402 به خرگوش اختصاص دارد، برخی بر این باورند که کودکانی که در این یک سال بدنیا می آیند هوشیار، شوخ، تیزبین و باهوش هستند. برای معرفی برخی از ویژگی های خرگوش می توان گفت خرگوش حیوانی رام و مهربان و سریع در حرکت است.

متولدین سال خرگوش معمولاً ویژگی های شخصیتی نرم و لطیفی دارند. آنها نگرش متواضعانه ای دارند و رابطه دلپذیری با اطرافیان دارند. آنها به راحتی عصبانی نخواهند شد و همچنین تا حد امکان از دعوا اجتناب می کنند.

ویژگی خرگوش های نر این است که همیشه با مردم مودبانه رفتار می کنند، با لبخندی ملایم که باعث می شود مردم اطرافشان احساس کنند معتبر و صمیمی هستند. زمانی که با مشکلات سخت مواجه می شوند، هرگز دلسرد نمی شوند، بلکه در تلاش برای یافتن راه حل ها پافشاری می کنند. این بدان معناست که آنها در نهایت به موفقیت غبطه انگیزی دست می یابند. خرگوش های ماده به این صورت مشخص می شوند: آنها علاوه بر داشتن ظاهری زیبا و فروتن، قلب پاکی نیز دارند.

خرگوش حیوان و نماد سال 1402 است. برخی اعتقاد دارند که خرگوش داشتن خوشانسی می آورد" بیش از 2000 سال است که خرگوش ها نماد ثروت در نظر گرفته شده اند . به عنوان مثال، پای خرگوش در طول تاریخ به عنوان یک نشانه خوش شانس در نظر گرفته شده است. علاوه بر این، اینها، مولودهای پربار، نمادی باستانی از باروری و زندگی و همچنین نماد مذهبی بهار و تجدید هست."1402 سال خوبی برای زایمان است. سال خرگوش آبی است. در طالع بینی چینی، آب به معنای طول عمر و آرامش است و خرگوش نماد هوشیاری، شوخ طبعی، احتیاط، زیرکی و محافظت از خود است. پیش بینی می شود افرادی که در سال خرگوش آبی متولد شده اند در طول زندگی خود از خوشبختی برخوردار باشند و ذهنی آرام داشته باشند.

این خبر توسط سایت رکنا منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در خبر ناب
آخرین اخبار سرویس ناب پلاس