سرویس ناب پلاس - سحر دولتشاهی که به تازگی با سریال موفق افعی تهران در نمایش خانگی حضور داشت، به زودی با سریال داریوش اثر هادی حجازی‌فر بازمی‌گردد. ...
غوغای جذابیت سحر دولتشاهی با داریوش  -  این زن همه را میخکوب خود کرد!

به گزارش سرویس پلاس خبر ناب به نقل از رکنا - سحر دولتشاهی در اواخر دهه ۷۰ وارد عرصه بازیگری شد و با کارگردان های مشهوری مانند بهرام بیضایی و عباس کیارستمی کار کرد. سحر دولتشاهی علاوه بر سینما و تلویزیون در تئاتر هم فعالیت می کند و از همان جا با رامبد جوان آشنا شد و شش سال با یکدیگر زندگی کردند، اما سرانجام جدا شدند. اواخر دهه ۹۰ و پس از کنسرت نمایش سی، سحر دولتشاهی با همایون شجریان وارد رابطه عاشقانه شد. همایون شجریان قبل از سحر دولتشاهی نیز یکبار ازدواج کرده بود و از همسر اولش یک دختر دارد.

سحر دولتشاهی که به تازگی با سریال موفق « افعی تهران » در نمایش خانگی حضور داشت، به زودی با سریال «داریوش» اثر هادی حجازی فر بازمی گردد. او در این مجموعه با حجازی فر، ژیلا شاهی ، مهرداد صدیقیان ، عباس جمشیدی فر ، محسن قصابیان و رامین راستاد همبازی بوده است.

بنابر اعلام پلتفرم پخش کننده (فیلم نت) به زودی چهارشنبه ها پخش این سریال ۱۳ قسمتی آغاز می شود و جایگزین «افعی تهران» خواهد شد.

این خبر توسط سایت رکنا منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در خبر ناب
آخرین اخبار سرویس ناب پلاس