سرویس ناب پلاس - بخشی از برنامه شب خوش با حضور جواد رضویان را ببینید. این برنامه به کارگردانی و با اجرای مهران غفوریان از شبکه سه سیما پخش می شد. ...
فیلم دوبله فوق العاده خفن و خنده دار باب اسفنجی با لهجه قمی توسط جواد رضویان و مهران غفوریان

به گزارش سرویس پلاس خبر ناب به نقل از رکنا - مهران غفوریان (زادهٔ 3 شهریور 1353) بازیگر و کارگردان ایرانی است. وی فارغ التحصیل رشتهٔ نقاشی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی است و با بازی در مجموعه لبخند سوم (1373) وارد عرصهٔ بازیگری شد. وی در سال 1380 با کارگردانی مجموعهٔ زیر آسمان شهر به شهرت رسید.

سید جواد رضویان (زادهٔ 25 خرداد 1353) بازیگر، کارگردان و خواننده ایرانی است. رضویان از پدری یزدی و مادری قمی در شهر قم زاده شد. او به طور اتفاقی وارد رشته بازیگری شد. رضویان در سال اول دانشگاه با مهران غفوریان، امیر غفارمنش و بیژن بنفشه خواه هم کلاس بود و به کمک آن ها وارد این رشته شده است. رضویان از سال 1373 در عرصه بازیگری مشغول به کار شده است. او با مجموعه سیب خنده به تلویزیون آمد؛ ولی با مجموعه پاورچین به کارگردانی مهران مدیری به موفقیت رسید و در جایزه بزرگ مجدداً به کارگردانی مدیری این موفقیت را تکرار کرد. بازی او در سریال در حاشیه و در حاشیه 2 به کارگردانی مدیری باعث محبوبیت بیش از پیش رضویان شد. رضویان یکی دو تجربه کارگردانی هم از جمله مجموعه صفر بیست و یک داشته که البته نتوانست در این زمینه موفقیت هایی که در عرصه بازیگری به دست آورده بود را تکرار کند. وی تاکنون در چند تله فیلم نیز بازی کرده و تا به حال چند آلبوم نیز بیرون داده است که آخرین آن کار آن با نام لحاف دوزی است. وی تنها یک فرزند دختر به نام یامین رضویان دارد.

رضویان، شنبه 29 اسفند 1394 در آخرین روز سال 1394 پس از آنکه به عنوان یکی از سه بازیگر برگزیده برنامه سه ستاره معرفی شد با بغض اعلام کرد که دیگر در تلویزیون کار نخواهد کرد و برای همیشه خداحافظی کرد. اما مدتی پس از این ماجرا در مجموعه همسایه ها و صفر بیست و یک به ایفای نقش پرداخت و دوباره به تلویزیون برگشت.

این خبر توسط سایت رکنا منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در خبر ناب
آخرین اخبار سرویس ناب پلاس