سرویس ناب پلاس - نظر راضیه دهقان بازیگر سریال نون خ در مورد نقش آفرینی در این سریال را ملاحظه نمایید. ...
بازیگر (نون خ): کار کمدین های زن خیلی سخت تر است -  به کار جدی و گونه اجتماعی علاقه دارم!

به گزارش سرویس پلاس خبر ناب به نقل از رکنا -  بازیگر مجموعه تلویزیونی «نون خ» گفت: به طور کلی خنداندن مردم در همه جای دنیا کار سختی است، اما به دلیل محدودیت هایی که برای بازیگران زن وجود دارد، کارشان سخت تر است.

راضیه دهقان در گفت وگو با خبرنگار تلویزیون ایرنا، اظهار داشت: سریال تلویزیونی «نون خ» در پنج فصل ساخته شده است، در این سال ها که این مجموعه پخش شده در جذب مخاطب موفق بوده و رضایت مردم را کسب کرده است، توجهات و حساسیت های زیادی را هم پیرامون خودش ایجاد کرده که عامل جذابیت سریال شد.

بازیگر سریال «نون خ ۵» (به کارگردانی سعید آقاخانی) گفت: مجموعه های «نون خ» مخاطبان عام و خاص خودش را داشت، این سریال با لهجه و گویش شیرین کردی سعی کرد به همه مسائل و ظرفیت و ویژگی های فرهنگی و اجتماعی مردمان این خطه از کشورمان با زبان طنز بپردازد تا لحظات خوش و شیرینی برای همه مردم ایران ایجاد کند.

بیوگرافی

راضیه دهقان بازیگر نقش نازار در سریال نون خ متولد 24 آذرماه سال 1369 اهل اراک است . دهقان اصالت شیرازی دارد و عمده فعالیت های او در تئاتر است.راضیه دهقان فعالیت هنری خود را در سن 16 سالگی با تئاتر شروع کرد.راضیه دهقان در نوروز 1402 با سریال « نون خ 4 » به کارگردانی سعید آقاخانی شناخته تر شد .

خوشحالم «نون خ» حال مردم را خوب کرد

دهقان بیان کرد: استمرار و پیوستگی سریال نون خ در فصول مختلف و محبوبیت در میان مخاطب و جامعه در وهله اول لطف خدا و سپس تلاش و دلسوزی وصف ناپذیر عوامل و بازیگران و گروه حرفه ای و کاربلد این سریال است، «نون خ» در تمام این سال ها لحظات خوب و شیرینی در دل و ذهن مردم ایجاد کرده و توانست باعث شادی مردم شود.

بازیگر سریال پلاک ۱۳ (به کارگردانی آرش معیریان) بیان کرد: کار با سعید آقاخانی که از کارگردان های حرفه ای کشور است، به گواه همه هنرمندان و بازیگرانی که با او کار کرده اند، بسیار شیرین و لذت بخش و البته بسیار سخت است، آقاخانی کارگردانی سخت کوش، منظم، حرفه ایی، دلسوز، مهربان است؛ سر کار نهایت تلاش را انجام می دهد که کار به بهترین نحو جلو برود و خروجی خوبی داشته باشد.

دهقان گفت: آقاخانی در مقام کارگردان همیشه تلاش می کند بتواند به نوعی کار کند، که همیشه در همه جا در مقابل هر کسی، چه مخاطب چه منتقد از اصالت سریال «نون خ» دفاع کند و البته تا اینجا که موفق بوده است و به رسالتش عمل کرده است.

خنداندن مردم در همه جای دنیا کار سختی است

بازیگر سریال نقش خاک (به کارگردانی آرش معیریان) اظهار داشت: به دلیل محدودیت هایی که برای بازیگران زن وجود دارد، کار کمدین های زن به مراتب از کمدین های مرد سخت تر است؛ البته به طور کلی خنداندن مردم در همه جای دنیا کار سختی است، به ویژه برای بازیگران زن که با همه مسائل و مشکلات باید نهایت تلاش خود را بکنند که بتوانند باعث شادی و خنده مردم بشوند.

وی افزود: به طور کلی کار کمدی و خنداندن مردم کار سخت و دشواری است، نه تنها در ایران بلکه در همه دنیا؛ بیشتر بازیگران کمدی مرد هستند و بازیگران زن خیلی کم کار کمدی انجام می دهند، قطعا بازیگران مرد فرصت بیشتری برای موفقیت دارند؛ انعطاف بیشتر و فضای بازتر این فرصت را بیشتر در اختیار هنرمندان مرد قرار می دهد، حالا اگر یک زن در این مسیر موفق تر باشد قطعا ۱۰ برابر سختی کشیده و تلاش کرده تا بتواند بالاتر بایستد.

بیشتر گرایش به کارهای جدی و گونه اجتماعی دارم

دهقان بیان کرد: خودم بازی در گونه های مختلف سینمایی و تلویزیونی را دوست دارم، به همه شخصیت هایی که تا الان در سریال ها و فیلم هایشان بازی کرده ام، به شدت علاقه دارم؛ یک بازیگر باید همه موقعیت ها و شخصیت ها را تجربه کند تا پخته شود.

بازیگر سریال میانبر (به کارگردانی یزدان فتوحی) ادامه داد: البته به خاطر نوع شخصیت و رفتار خودم بیشتر گرایشم به کارهای جدی و گونه اجتماعی است و باتوجه به اینکه سریال «نون خ» یکی از موفق ترین سریال های طنز اخیر است، تجربه بسیار خوبی را با بازی در این سریال در کنار سعید آقاخانی داشتم. نقش نازار را بسیار دوست داشتم، فکر می کنم مردم هم راضی بودند و او را دوست داشتند.

دهقان افزود: در حال حاضر مشغول بازی در یک فیلم سینمایی و یک نمایش خانگی هستم که فقط می توانم بگویم که کمدی نیستند، اطلاعات بیشتری نمی توانم بدهم بخاطر اینکه کار در سکوت خبری انجام می شود، به زودی خبرهای آن منتشر می شود.

بازیگری سریال داستان یک شهر (به کارگردانی محمدرضا آهنج) گفت: از همه مردم که از این سریال حمایت کردند و هر جایی که مرا می بینند مورد لطف و محبت قرار می دهند، تشکر می کنم؛ امیدوارم توانسته باشم ذره ای شادی و خوشحالی برای مردم ایجاد کرده باشم.

این خبر توسط سایت رکنا منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در خبر ناب
آخرین اخبار سرویس ناب پلاس