سرویس ناب پلاس - عکس جدید از آشا محرابی و پدرش را ملاحظه نمایید ...
آشا محرابی بعد از 40 سال با پدرش آشتی کرد  -  ماجرای قهرشان چه بود ؟+ تصاویر

آشا محرابی بعد از 40 سال با پدرش آشتی کرد  -  ماجرای قهرشان چه بود ؟+ تصاویر

به گزارش سرویس پلاس خبر ناب به نقل از رکنا - آشا محرابی که حرف هایی تلخ از پدرش جنجالی شد و گفت ۴۰ ساله با پدرم قهرم با انتشار عکس هایی با پدرش اسماعیل محرابی خبر از آشتی با پدرش داد.

افشاگری آشا محرابی از پدرش اسماعیل محرابی بازیگر پیشکسوت

در سریال آیینه همبازی اسماعیل محرابی (پدرتان) بودید. آیا مسیر شما برای ورود به دنیای بازیگری با حمایت از هموار شد؟ چون در این صورت این سوال ایجاد می شود که چرا بعد از آیینه های فعالیتی وجود ندارد؟

آشا محرابی در پاسخ به این سوال گفت:

نه، به هیچ وجه. در واقع نقش پدرم بیشتر بازدارندگی بوده تا حمایت شود. در همان دوران با آقای اسماعیل محرابی قرار داد بسته بودیم که من درسم را بخوانم و او مطیع شرایط بازیگری را کند. در واقع یک قرارداد معنوی بود که من کاملاً روی آن حساب کرده بودم.

من تمام برنامه های زندگی ام را در آن زمان در وضعیت قراردادی که با اسماعیل محرابی تنظیم داشتم؛ نوجوان بودم که از ما جدا شد و می خواستم زندگی تازه ای را تجربه کنم. به این ترتیب قرار ما به هم خورد و دیگر خبری از او نداشتم وقتی که در تئاتری برای تماشا آمده بود. وقتی مرا دید خیلی تعجب کرد و گفت نمی دانستم که بازیگر شده ای. شاید اگر همان زمان با آن علاقه و انرژی سراغ بازیگری می رفتم خیلی زودتر از این می توانستم صعودم کنم.

زمانی که او رفت تمام برنامه هایی که برای آینده داشتم به هم خورد. اصلاً دلیل این است که در رشته ای غیرهنری کنکور دادم همین قرار بود که در نهایت منتفی شد همه موقعیت هایی که من در بازیگری به دست آوردم با جستجوی شخصی خودم بود. الان که به گذشته فکر می کنم می بینم چه دوران سختی و پردردسری را گذراندم.

این خبر توسط سایت رکنا منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در خبر ناب
آخرین اخبار سرویس ناب پلاس