سرویس ناب پلاس - عکس های جدیدی از بازیگران زن را ملاحظه نمایید. ...
6 خوش اندام ترین خانم بازیگران ایرانی + تصاویری قدی از شیک پوشی این زنان!

6 خوش اندام ترین خانم بازیگران ایرانی + تصاویری قدی از شیک پوشی این زنان!

به گزارش سرویس پلاس خبر ناب به نقل از رکنا - سال 1402 نفس های آخرش را می کشد. پایان سال بهانه ای است برای دیدن خوش لباس ترین بازیگران امسال. استایل بازیگران همیشه مورد توجه بوده و خوش لباس ترین بازیگران از بین تمامی بازیگرانی انتخاب می شوند که در جشنواره ها و اکران فیلم ها شرکت داشتند. در این مطلب هم ما به سراغ خوش لباس ترین بازیگران سال 1402 رفته ایم.

رعنا آزادی ور از آن دسته بازیگرانی است که خوشپوش نبود و ناگهان خوشپوش شد. او در سال های اخیر ثابت کرده می تواند انتخاب های درست و متناسب با اندامش داشته باشد و شیک و مرتب جلوه کند. یکی از استایل های جذاب رعنا آزادی ور در سال 1402 کت و شلوار خوش دوختی بود که این بازیگر در اکران سریال زخم کاری پوشید. آزادی ور این کت و شلوار مشکی که اندام او را کشیده تر نشان می دادند را با کفش های اسنیکر سفید و کیف نسبتا ساده مشکی ست کرده بود. البته بند زنجیری کیف تا حدی سادگی را از استایل رعنا دور می‎کرد. انتخاب درست و متناسب با اندام و قرار دادن آیتم های درست در کنار یکدیگر، این استایل را در لیست جذاب ترین استایل های 1402 قرار داده است.

پریناز ایزدیار

پریناز ایزدیار همیشه تمام تلاشش را می کند که مرتب و شیک لباس بپوشد. بارها شده که این بازیگر آیتم های تکراری استایلش را به شکل های مختلف ست کرده و باز هم ظاهر جذابی را برای خودش ساخته. این بازیگر مشهور و محبوب در فستیوال فیلمی که در مراکش برگزار شد با استایل شیک و جذابی حضور یافت و حسابی مورد توجه قرار گرفت. او جلیقه سوزندوزی سبز رنگش را با شومیز سفید و شلوار مخمل سبز ست کرده بود و استایلی پوشیده و در عین حال شیک در یک جشنواره خارجی را برای خودش ساخته بود. انتخاب اکسسوری های درست، ترکیب رنگ و ترکیب پارچه درست این استایل همگی دست به دست هم داده اند تا این استایل پریناز ایزدیار از جذاب ترین استایل های 1402 باشد.

هدی زین العابدین

با آمدن نام هدی زین العابدین شاید بسیاری از ما به یاد گوشواره های خاص و منحصر به فرد او بیفتیم که معمولا امضای شخصی استایل او به حساب می آیند. این بازیگر، که در سال 1402 با ایفای نقش مارال در سریال «رهایم کن» به محبوبیت زیادی رسید، معمولا برای استایل هایش زمان می گذارد و رنگ ها و آیتم های درست و بسیار جذابی را انتخاب می کند. یکی از استایل های جذاب او در سالی که گذشت، استایل سراپا جین او در اکران فیلم «دست انداز» بود. استایل او کاملا کژوال و راحت طراحی شده و از ترند all jean هم پیروی می کند. این استایل جذاب با اکسسوری های خیره کننده هدی تکمیل شده و در لیست جذاب ترین استایل های 1402 قرار گرفته است.

پردیس پورعابدینی

کم سن و سال ترین خوشپوش اسن لیست، پردیس پورعابدینی است. این بازیگر 23 ساله کاملا می داند که چه لباس هایی را با هم ست کند تا شیک تر و جذاب تر به نظر برسد. یکی از استایل های جذاب او در سال 1402 استایلی بود که اتفاقا حسابی هم حس و حال بهاری داشت. پردیس در اکران فیلم «بی مادر» کت کراپ سوزندوزی گلدار را با دامن پلیسه سبزرنگ ست کرده بود. هر دو آیتم شدیدا ترندی و پرطرفدار هستند و پردیس هم با آگاهی کامل به سراغ آن ها رفته بود. این استایل با کفش های استیلتو کرم و شال همرنگ با دامن کامل تر و جذاب تر هم شده بود.

نازنین بیاتی

نازنین بیاتی هم در سالی که گذشت یکی از خوشپوش های سینمای ایران بوده. او در اکران عمومی فیلم «عروسی مردم» با استایل مونوکروم مشکی جذابی حاضر شد که البته استایل او حسابی جنجالی هم شد. تمام آیتم های این استایل به طوری انتخاب شده بودند که نازنین بیاتی را کشیده تر نشان می دادند. مدل شلوار، کوتاهی کت و حتی کمربند شلوار همگی تاثیر بسزایی بر زیباتر شدن اندام این بازیگر داشتند. مدل میکاپ و موهای مرتب این بازیگر هم شدیدا باعث می شدند که نازنین بیاتی در این مراسم اکران و با این استایل ساده و البته بسیار شیک بدرخشد و تبدیل به یکی از خوشپوشان سالی که گذشت شود.

پردیس احمدیه

پردیس احمدیه هم از درخشان ترین زنان سالی که گذشت بود. او با پوست شیر غوغا کرد و حسابی میان مردم محبوب شد. او در اکران مردمی سریال پوست شیر با استایل شیکی که شامل کت کراپ و شلوار راه راه و کت مشکی بود، حضور یافت. ست کردن این آیتم ها شاید در نگاه اول کار ساده ای نباشد، اما پردیس احمدیه این آیتم ها را به زیباترین شکل ممکن ست کرده و حسابی درخشیده است. البته این بازیگر بارها ثابت کرده که در پوشیدن آیتم های متفاوت جسارت زیادی دارد و می تواند با استایل هایش در ذهن ها ماندگار شود.

این خبر توسط سایت رکنا منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در خبر ناب
آخرین اخبار سرویس ناب پلاس