سرویس ناب پلاس - بیوگرافی بازیگر سریال امپراتور دریا را ملاحظه نمایید ...
بازیگر نقش “بانو جمی سریال امپراتور دریا” در آستانه 60 سالگی اش مثل دختر 18 ساله میمونه+عکس و بیوگرافی

بازیگر نقش “بانو جمی سریال امپراتور دریا” در آستانه 60 سالگی اش مثل دختر 18 ساله میمونه+عکس و بیوگرافی

بیوگرافی

به گزارش سرویس پلاس خبر ناب به نقل از رکنا - بانو جمی سریال امپراتور دریا: چه شی را به انگلیسی: Chae Shi-ra متود ۲۵ ژوئن ۱۹۶۸ در سئول بازیگر در کره جنوبی است و 56 سال سن دارد . او به دلیل بازی در مجموعه تلویزیونی امپراتور دریا شناخته شد. این سریال در تابستان 86 از شبکه سوم سیما پخش شد.

عکس های جدید بانو جمی سریال امپراتور دریا

بانو جمی در سریال امپراتور دریا از اشراف زادگان و ثروتمندان به حساب می آید و یک تاجر سیاست مدار است. سرانجام گونگ بوک به عنوان محافظ بانو جمی به استخدام وی در می آید. گونگ بوک عاشق دختری به نام جانگ هوآ می شود. از طرفی یوم جانگ (همان دزد دریایی مبارز و دلیری که هنرهای رزمی را در دوره نوجوانی به گونگ بوک آموخت) نیز عاشق بانو جانگ هوآ می شود.

در ادامه عکس هایی از این خانوم بازیگر در 56 سالگی و دوران پیری اش می بینید که باورتان نمی شود خودش باشد! چرا که هنوز استایل جوان و بسیار شیکی دارد و انگار نه انگار این خانوم این قدر مسن است.

سریال امپراطور دریا

امپراتور دریا (به کره ای: 해신) نام مجموعه تلویزیونی حماسی است که در سال ۲۰۰۴ میلادی از شبکه کی بی اس۲ کره جنوبی پخش شد. این سریال درباره زندگی ژنرالی شیلایی به نام جانگ بوگو ساخته شده است.

داستان مجموعه تلویزیونی دربارهٔ برده ای به نام گونگ بوک است که به همراه دوستش جانگ نیون سختی های زیادی را متحمل می شود. دزدان دریایی پدرش را می کشند. بعدها او تحت تعلیم فردی به نام یوم جانگ قرار می گیرد و پس از آمادگی نسبی در هنرهای رزمی، در مسابقات انتخابی محافظان بانو جمی شرکت می کند. بانو جمی از اشراف زادگان و ثروتمندان به حساب می آید و یک تاجر سیاست مدار است.

سرانجام گونگ بوک به عنوان محافظ بانو جمی به استخدام وی در می آید. گونگ بوک عاشق دختری به نام جانگ هوآ می شود. از طرفی یوم جانگ (همان دزد دریایی مبارز و دلیری که هنرهای رزمی را در دوره نوجوانی به گونگ بوک آموخت) نیز عاشق بانو جانگ هوآ می شود. بانو جانگ هوآ از کودکی که پدرش را از دست داد (پدرش را یوم جانگ در هنگام حملهٔ دزدان دریایی به قتل رساند) تحت سرپرستی بانو جمی بوده است.

ونگ بوک که به جمع محافظان بانو جمی پیوسته بود، کم کم از اعمال خلاف قانون او باخبر شد و قصد براندازی او از قدرت را نمود. بانو جمی نیز به جرم خیانت او را بیرون می کند و به عنوان برده به چین می فرستد.

این خبر توسط سایت رکنا منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در خبر ناب
آخرین اخبار سرویس ناب پلاس