نفس بازغی از جواهرات خاصش رونمایی کرد

۰۴ تیر ۱۴۰۳ - ۰۰:۳۳ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ناب پلاس - نفس بازغی دختر پژمان بازغی که با بازی در سریال گناه فرشته بر سر زبان ها افتاده بود با انتشار عکسی عجیب از جواهرات گران قیمتش رونمایی کرد. ...
نفس بازغی از جواهرات خاصش رونمایی کرد

عکس کودکی نفس بازغی با جواهرات خاصشس بازغی

به گزارش سرویس پلاس خبر ناب به نقل از رکنا - نفس بازغی دختر مستانه مهاجر کارگردان و تدوین گر و پژمان بازغی بازیگر و مجری مشهور که در سریال گناه فرشته نقش تینا را در کنار شهاب حسینی بازی کرده است، به تازگی عکسی از خود منتشر شد که جواهرات خاصش در این تصویر مورد توجه قرار گرفت. در ادامه عکس نفس بازغی با النگوهای خاصش را می بینید.

نفس بازغی بازیگر نوجوان سینما به تازگی صفحه خود را با قرار دادن یک استوری از زمان کودکیش به روز کرد، آنچه که در این تصویر بیش از همه جلب توجه می کند، النگوها و انگشتر بزرگ نفس است و نشان می دهد نفس بازغی نیز همانند کودکان دیگر علاقمند به استفاده از وسایل بزرگترها بوده است.

نفس بازغی در کودکی

نفس بازغی چند ساله است؟

نفس بازغی هنرمند نوجوان کشورمان، متولد سال 1387 در تهران است و در حال حاضر 15 سال دارد. او در سریال گناه فرشته با هنرمندانی چون شهاب حسینی، امیر آقایی ، لادن مستوفی ، دیبا زاهدی ، بهروز رضوی، مهدی سلطانی سروستانی، پردیس پورعابدینی و...همبازی بوده است. مستانه مهاجر و پژمان بازغی، مادر و پدر نفس در سال 1384 با یکدیگر ازدواج کردند اما زندگی مشترکشان دوام نداشت و از یکدیگر جدا شدند.

این خبر توسط سایت رکنا منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در خبر ناب
آخرین اخبار سرویس ناب پلاس