حال این روزهای سخت رابعه اسکویی + عکس

۰۴ تیر ۱۴۰۳ - ۰۰:۴۱ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ناب پلاس - رابعه اسکویی با انتشار عکسی در اینستاگرام از حال و هوای این روزهایش گفت که با واکنش هوادارانش همراه بود. ...
حال این روزهای سخت رابعه اسکویی + عکس

حال این روزهای سخت رابعه اسکویی + عکس

توصیف رابعه اسکویی از احوالات این روزهایش

به گزارش سرویس پلاس خبر ناب به نقل از رکنا - رابعه اسکویی بازیگر طناز سریال های تلویزیونی که به تازگی 58 ساله شده است، تنها به تشکر از دوستانش برای تبریک تولد بسنده کرد. خانم بازیگر این روزها حال خوبی ندارد و در سوگ همسر برادر جوانش که به گفته خود مانند فرزندش بوده، به سر می برد و دیگر خبری از استوری های شاد در صفحه اش نیست. بازیگر سریال نوروز رنگی به تازگی استوری را از حالش در این روزها منتشر نمود.

رابعه اسکویی هنرمند سینما و تلویزیون که چندی پیش به سوگ همسر جوان برادرش نشست، به تازگی تصویری را منتشر نمود که شباهت عجیبی به حال این روزهای خانم بازیگر دارد. او با انتشار این تصویر که مربوط به یک فیلم کوتاه است، نوشت:

همه در حال رقص

من در حال فریاد

قصه این روزهای من

رابعه اسکویی و وضعیت جدیدش

سن رابعه اسکویی

رابعه اسکویی زاده 18 خرداد 1345 در تهران، بازیگر ایرانی سینما و تلویزیون است.

شایعات ازدواج رابعه اسکویی و حواشی با مازیار لرستانی

رابعه اسکویی که چندی پیش صحبت هایش درباره مازیار لرستانی جنجالی شد، جزو بازیگران مجرد سینما و تلویزیون می باشد، در برخی از رسانه ها نام همسر رابعه اسکویی را علی مذنب زاده اعلام نموده اند اما خانم بازیگرخبری درباره همسر و ازدواجش را تاکنون منتشر نکرده و فرزندی ندارد. او پس از یک مهاجرت ناموفق به ایران بازگشت و جزو بازیگرانی است که استایلش تغییر فراوانی کرده و لاغر شده است.

فیلم های رابعه اسکویی

اسکویی تا کنون در فیلم های متعددی چون مستوران، نوروز رنگی، گاندو، فرار بزرگ، ستایش، شاخه گلی برای عروس،شیر تو شیر، ویلای من، دلقک ها، چشمک، نیمه شب اتفاق افتاد، سگ کشی، تارزن و تارزان، به من نگو دزد و زنها چی میخوان و... بازی کرده است.

این خبر توسط سایت رکنا منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در خبر ناب
آخرین اخبار سرویس ناب پلاس