سرویس ناب پلاس - سیاسی : یکی از معروف ترین چهره های خانواده پزشکیان، دخترش زهرا پزشکیان است که فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد در رشته پتروشیمی از دانشگاه شریف بوده و در حال حاضر مشغول فعالیت در شرکت جم است. ...
داماد رییس جمهور منتخب ایران کیست ؟ + عکس شغل و تحصیلات داماد پزشکیان

به گزارش سرویس پلاس خبر ناب به نقل از رکنا - اقتصادنیوز در ادامه آورده است ، اسامی فرزندان مسعود پزشکیان این روزها بارها شنیده می شود و به ویژه از سوی کاربران فضای مجازی مورد پرسش قرار می گیرد. در این میان، زهرا پزشکیان که تنها دختر رئیس جمهوری منتخب است، بیش از دیگر اعضای خانواده مورد توجه افکار عمومی قرار گرفته است. او که فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد در رشته پتروشیمی از دانشگاه شریف است، تنها دختر مسعود پزشکیان است. در فضای مجازی نام همسر زهرا پزشکیان نیز به چشم می خورد. آنگونه که منابع رسمی گزارش داده اند، حسن مجیدی دارای مدرک کارشناسی ارشد مالی است.

شغل داماد پزشکیان چیست؟

داماد رییس جمهور منتخب ایران کیست ؟ + عکس شغل و تحصیلات داماد پزشکیان

شغل حسن مجیدی ، داماد پزشکیان طی روزهای گذشته مورد بحث بوده است. اما جست وجو در منابع رسمی نشان می دهد که وی در دی ماه سال 97 به سمت قائم مقام مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری  و جهانگردی منصوب شد. آنگونه که باشگاه خبرنگاران جوان گزارش داده، این پست از سوی مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی به وی تفویض شد. این شرکت زیرمجموعه صندوق بازنشستگی کشوری محسوب می شود.

این خبر توسط سایت رکنا منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در خبر ناب
آخرین اخبار سرویس ناب پلاس