آقا مهدی عزیز، رعنا جانِ شما آنقدرها هم بازیگر خوبی نیست

۱۹ تیر ۱۴۰۳ - ۲۲:۵۳ زمان مطالعه : 3 دقیقه
سرویس ناب پلاس - نگاهی به اثار رعنا آزادی ور بازیگر مطرح سینما و تلوزیون را بیاندازیم. ...
آقا مهدی عزیز، رعنا جانِ شما آنقدرها هم بازیگر خوبی نیست

به گزارش سرویس پلاس خبر ناب به نقل از رکنا - شب گذشته بالاخره سد ورود خانم ها به فوتبال ۳۶۰ شکست و مهدی پاکدل به همراه رعنا، همسرش مهمان تاک شوی عادل و محمد بحرانی شدند. در بخشی از این برنامه، پاکدل به کاراکتر "سمیرا" در "زخم کاری" اشاره ی کند و خب فرصت را نیز غنیمت می شمارد تا به تعریف و تمجید از رعنا بپردازد تا شاید او در چشم مردم از جلد سمیرا خارج شود، البته که پاکدل این فکر را می کند و مردم شاید نظر دیگری داشته باشند.

به هر حال مهدی، همسرش را خیلی بازیگر خوبی می داند و ما در این مطلب به سراغ بررسی برخی آثار رعنا آزادی ور رفتیم تا ببینیم اصلا آیا بازیگر خوبی هست یا نه؟ با ما همراه باشید.

مارمولک

آقا مهدی عزیز، رعنا جانِ شما آنقدرها هم بازیگر خوبی نیست

اولین تجربه ی حضور رعنا آزادی ور مقابل دوربین، در کنار کارکشته هایی بود که می توانستند حضور او را به حاشیه ببرند. با این وجود رعنا در فیلم مارمولک در کنار پرویز پرستویی، با همان معصومیت جوانی توانست موقعیت خود را در فیلم حفظ کند و وظیفه ی خود را به درستی انجام دهد. وظیفه ی نمایش سادگی و معصومیتی که در چهره ی یک دختر روستایی نمایان است اما با این حال با اغواگری زیر پوستی، دل کاراکتر اصلی را به دست می آورد. این بازی خبر از ظهور یک استعداد موفق در سینما می داد که حالا شاهد فراز و نشیب های هنری او هستیم.

درباره ی الی

آقا مهدی عزیز، رعنا جانِ شما آنقدرها هم بازیگر خوبی نیست

تجربه حضور در آثار یکی از کارگردانان مشهور سینما ایران یعنی اصغر فرهادی شانسی بود که مسیر موفقیت آزادی ور را هموار تر کرد. درباره الی یکی از پر ستاره ترین فیلم های روز سینمای ایران بود که رعنا در میان این ستاره ها خوب درخشید. بازی هر یک از کاراکتر ها در این فیلم به طوری است که هر یک بتوانند نقش مشهودی در روند داستات داشته باشند . رعنا در این فیلم علاوه بر تکمیل کننده ی تلاش های سایرین توانست با یک بازی آرام و بی تنش، همراه با احساسات ضد و نقیض جای پای خود را در سناریو محکم کند و به حاشیه داستان کشیده نشود.

خانه ی دختر

آقا مهدی عزیز، رعنا جانِ شما آنقدرها هم بازیگر خوبی نیست

حالا نوبت آن است که رعنا از لیست بازیگران نقش مکمل بیرون بیاید. او در فیلم خانه ی دختر باید نقش دختر را بازی کند که بار یک راز بزرگ و غم انگیز را به دوش می کشد. ترس، اضطراب، غم و خشم تمام احساساتی است که آزادی ور باید در این نقش ایفا می کرد اما در نهایت نتیجه ی کار چیز پیش پا افتاده تر بود. حالا تنها چیزی که از رعنا آزادی ور خانه دختر به یاد داریم چهره ی اشک آلودی است که ما را با ناگفته های زیادی رها می کند.

خشم و هیاهو

آقا مهدی عزیز، رعنا جانِ شما آنقدرها هم بازیگر خوبی نیست

اگر قرار باشد تاریخ تولدی برای سمیرای زخم کاری در نظر بگیریم، ایفای نقش تینا در خشم و هیاهو توسط رعنا آزادی ور همان تولد است. خشم و هیاهو یک تجربه متفاوت برای رعنا بود چرا که او دیگر با معصومیت خود خداحافظی کرده است و قرار است با خشم و عصبانیت در مقابل دوربین حاضر شود. این تجربه باعث شد نگاه کارگردانان به آزادی ور تغییر کند. هرچند که تغییر این نگاه با اینکه به نفع رعنا بود اما همچنان انگار مورد قبول مخاطبان نیست.

زخم کاری

آقا مهدی عزیز، رعنا جانِ شما آنقدرها هم بازیگر خوبی نیست

حالا دیگر همه او را با نام "سمیرا" می شناسند. سمیرایی که هیچ شباهتی به دختر روستایی معصوم مارمولک ندارد و در تلاش است چهره ی زنی قدرتمند را به نمایش بگذارد. در ابتدای کار ایفای نقش سمیرا مورد قبول تمامی مخاطبان بود اما به مرور تمامی مخاطبان هربار که او را در کادر تلویزیون می دیدند ناگهان صدای تلویزیون را کم می کردند! نظرات بسیار مختلفی درباره بازی آزادی ور در سریال زخم کاری وجود دارد اما چیزی که واضح است، استعداد و توانمندی او در بازیگریست که وقتی در اختیار کاردان قرار بگیرد، می تواند به بهترین شکل شکوفا شود.

این خبر توسط سایت رکنا منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در خبر ناب
آخرین اخبار سرویس ناب پلاس