با چه منطقی، زیدآبادی و تاجزاده را طرد می کنید؟

با چه منطقی، زیدآبادی و تاجزاده را طرد می کنید؟

۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۲۲:۳۵ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس سیاسی - روزنامه همدلی در سرمقاله خود به قلم ولی‌الله شجاع‌پوریان از طرد شدن افرادی چون احمد زیدآبادی، مصطفی تاج‌زاده، عباس عبدی و سیدمحمد خاتمی از سوی مردم و حاکمیت انتقاد کرده و خواستار اندکی صبر و تامل و مدارا شده است. ...

به گزارش سرویس سیاسی خبر ناب به نقل از برترین ها - روزنامه همدلی در سرمقاله خود به قلم ولی الله شجاع پوریان از طرد شدن افرادی چون احمد زیدآبادی، مصطفی تاج زاده، عباس عبدی و سیدمحمد خاتمی از سوی مردم و حاکمیت انتقاد کرده و خواستار اندکی صبر و تامل و مدارا شده است.

آنچه آدمی را به واهمه می دارد نحوه رفتار بخشی از جامعه است که درست یا غلط امروز مدیریت افکار عمومی را در فضای مجازی و رسانه ای به دست گرفته اند. افرادی که حتی توان گفت وگو و تفاهم با مدعیان و مدافعان گفت وگو مانند زیدآبادی و تاج زاده را ندارند؛ چه برسد به ایرانی که پر از تنوع و تکثر سلیقه و فکر و نظر است.

با چه منطقی، زیدآبادی و تاجزاده را طرد می کنید؟

از همین منظر است که سوالاتی خود را نشان می دهد که مگر می توان دم از آزادی و توسعه و دموکراسی زد اما امثال این افراد که در چند دهه اخیر نشان داده اند که پرچم دار گفتگو، آزادی خواهی، خیرخواهی و توسعه سیاسی هستند، را به گوشه رینگ سیاست پرتاب کرد؟

اگر بر حاکمیت فعلی این نقد وارد است که سال هاست ایران دوستان و خیرخواهانی چون تاج زاده و زیدآبادی و خاتمی و حجاریان و عبدی و دیگران را از دایره تصمیم گیری به حاشیه رانده و عرصه را برای تخریب وتضعیف سرمایه های ملی باز گذاشته، اما آنانی که این روزها دل در گرو زن، زندگی آزادی و مرد، میهن، آبادی دارند با چه منطق و استدلالی سعی در از میدان به در کردن این شخصیت های ایران دوست و خیرخواه دارند؟ در همین روزهای سرشار از التهاب و نفرت و خشونت، اندکی تامل و صبر و مدارا لازم است.

این خبر توسط سایت برترین ها منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : برترین ها

اخبار گوناگون در برخط