فریدون عباسی: به من گفتند شما قرار است ترور شوید!

فریدون عباسی: به من گفتند شما قرار است ترور شوید!

۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۲ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس سیاسی - فریدون عباسی رییس کمیسیون انرژی مجلس گفت: به صرف هشدار‌ها نمی‌توان، زندگی را تعطیل کرد. همانگونه که به من هم آمدند و گفتند: شما قرار است ترور شوید. اگر قرار است من ترور شوم، پس نباید زندگی کنم؟ نباید رفت‌وآمد داشته باشم؟ نباید سخنرانی کنم؟ نباید کلاس بروم؟ نیرو‌های امنیتی باید هر واقعه‌ای را پیش‌بینی کنند.

به گزارش سرویس سیاسی خبر ناب به نقل از فرارو - رییس کمیسیون انرژی مجلس گفت: به صرف هشدار ها نمی توان، زندگی را تعطیل کرد. همانگونه که به من هم آمدند و گفتند: «شما قرار است ترور شوید.» اگر قرار است من ترور شوم، پس نباید زندگی کنم؟

به گزارش همشهری، فریدون عباسی رییس کمیسیون انرژی مجلس در پاسخ به این که با توجه به هشدار های صریح نهاد های امنیتی درباره قرمز بودن منطقه آبسرد، علت عدم رعایت توصیه های امنیتی در حادثه ترور شهید فخری زاده چه بود، گفت: به صرف هشدار ها نمی توان، زندگی را تعطیل کرد. همانگونه که به من هم آمدند و گفتند: «شما قرار است ترور شوید.» اگر قرار است من ترور شوم، پس نباید زندگی کنم؟ نباید رفت وآمد داشته باشم؟ نباید سخنرانی کنم؟ نباید کلاس بروم؟ نیرو های امنیتی باید هر واقعه ای را پیش بینی کنند.

عباسی افزود: آقای فخری زاده فردی نبود که سرخود اقدامی برخلاف امنیت خود و دیگران انجام دهد. اگر نیرو های امنیتی مطلع بودند یا اگر خلأ امنیتی داشتیم، قاعدتا باید از این اقدام جلوگیری می کردند. تمام افرادی که در خطرند باید زندگی کنند. آن هایی که شهید شدند نیز زندگی و کار داشتند. پس ما نباید به خاطر تهدید دشمن خود را زندانی کنیم. باید در صحنه باشیم و تلاش کنیم. افتخار است که در راه اسلام و نظام اسلامی شهید شویم.

این خبر توسط سایت فرارو منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : فرارو

اخبار گوناگون در برخط