واکنش به مطالب منتسب به فرمانده کل سپاه

واکنش به مطالب منتسب به فرمانده کل سپاه

۱۰ آذر ۱۴۰۱ - ۲۲:۱۱ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس سیاسی - خبرگزاری تسنیم به نقل از یک منبع آگاه خبر داد که فرمانده کل سپاه بولتن تولیدی توسط خبرنگار یا رسانه ندارد. ...

به گزارش سرویس سیاسی خبر ناب به نقل از برترین ها - خبرگزاری تسنیم   یک منبع آگاه خبر داد که فرمانده کل سپاه بولتن تولیدی توسط خبرنگار یا رسانه ندارد.

واکنش به مطالب منتسب به فرمانده کل سپاه

در توضیح این خبر آمده است:

* در پی انتشار جزواتی با عنوان «بولتن تهیه شده توسط یک رسانه برای فرمانده کل سپاه در فضای مجازی»، یک منبع مطلع در سپاه گفت: این ادعا که فرمانده کل سپاه برخی اخبار را از طریق بولتن تهیه شده توسط یکی از مسئولان یک رسانه دریافت می کند غیرواقعی و کذب است.

* وی خاطرنشان کرد: فرمانده سپاه، فرمانده ارشد یکی از مهمترین ارکان نیروهای مسلح است که در آن علاوه بر یگان های رزمی، یگان های اطلاعاتی و حفاظتی پیشرفته ای قرار دارند و بالاترین دسترسی به اطلاعات لازم از طریق آنها و همچنین از طریق جلسات سطح کلان و طبقه بندی شده نظام وجود دارد؛ لذا اینکه ادعا شود خبرنگار یا یکی از مسئولان یک خبرگزاری مسئول تهیه بولتن اخبار محرمانه برای فرمانده کل سپاه شده است، مضحک است.

* این منبع مطلع ادامه داد: یکی از نشانه های مضحک بودن این ادعاها در فضای مجازی آنجاست که اخبار و نقل قول های جعلی از خود فرمانده کل سپاه هم برای فرمانده کل سپاه در آن گنجانده شده است! یعنی فرمانده کل سپاه برای آنکه بداند خودش چه گفته یا چه اقدامی کرده تولید بولتن سفارش می دهد؟

این خبر توسط سایت برترین ها منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : برترین ها