رئیسی و نمایندگان فردا جلسه غیرعلنی دارند

رئیسی و نمایندگان فردا جلسه غیرعلنی دارند

۱۲ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۴ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس سیاسی - سومین نشست مشترک نمایندگان مجلس شورای اسلامی با سید ابراهیم رئیسی و برخی از وزرا و مسئولان دولتی فردا (یکشنبه سیزدهم آذر ماه) به مناسبت روز مجلس برگزار می‌شود.

به گزارش سرویس سیاسی خبر ناب به نقل از فرارو - نمایندگان مجلس شورای اسلامی فردا میزبان رئیس جمهور و برخی از اعضای هیات دولت خواهند بود؛ این جلسه به صورت غیرعلنی برگزار می شود.

به گزارش تسنیم، سومین نشست مشترک نمایندگان مجلس شورای اسلامی با آیت الله سید ابراهیم رئیسی و برخی از وزرا و مسئولان دولتی فردا (یکشنبه سیزدهم آذر ماه) به مناسبت روز مجلس برگزار می شود.

نشست مشترک قوای مقننه و مجریه به میزبانی مجلس و در محل صحن علنی از ساعت ۸ تا ۹ و سی دقیقه به صورت غیر علنی برگزار می شود.

طبق برنامه ریزی های انجام شده محمدباقر قالیباف و آیت الله سید ابراهیم رئیسی روسای قوه مقننه و مجریه و همچنین برخی از روسای کمیسیون های تخصصی در این جلسه به ایراد سخنرانی می پردازند.

بر اساس این گزارش، بیش از این نمایندگان مجلس با رئیس جمهور و مسئولان دولتی ۲ نشست مشترک داشته اند که آخرین آن در تاریخ (۲۳ مرداد سال ۱۴۰۱) برگزار شده بود.

 جلسه مشترک مسئولان قوه مقننه و قضائیه نیز سه شنبه هفته گذشته به مناسبت روز مجلس (دهم آذر ماه شهادت آیت الله مدرس) برگزار شده بود.

این خبر توسط سایت فرارو منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : فرارو

اخبار گوناگون در برخط