منحصر کردن اعتراضات به بیگانگان مردم را عصبانی تر می کند

منحصر کردن اعتراضات به بیگانگان مردم را عصبانی تر می کند

۱۳ آذر ۱۴۰۱ - ۲۲:۱۴ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس سیاسی - نباید اصرار داشت که همه امور خارجی است، چون این به‌معنای ناتوانی ما در اصلاح امور خواهد بود ضمن اینکه معترضان و مردم را عصبانی‌تر می‌کند. ...

به گزارش سرویس سیاسی خبر ناب به نقل از برترین ها - روزنامه هم میهن نوشت: نباید اصرار داشت که همه امور خارجی است، چون این به معنای ناتوانی ما در اصلاح امور خواهد بود ضمن اینکه معترضان و مردم را عصبانی تر می کند. با اشاره به بیانیه دیروز شورای امنیت کشور بر منحصر کردن اعتراضات به توطئه بیگانگان هشدار داد این کار فقط معترضان و مردم را عصبانی تر می کند.

پس از گذشت حدود ۸۰روز از اعتراضات اخیر، شورای امنیت کشور نیز بیانیه ای را پیرامون این حوادث منتشر کرد. بیانیه ای که نسبت به بیانیه مشترک دو نهاد اطلاعاتی کشور یک گام به پیش محسوب می شود. 

نویسنده با بیان این مقدمه در ادامه تاکید کرده است: تفاوت رویکرد رسمی با رویکردهای غیررسمی در این است رویکرد غیررسمی دخالت و اقدامات و توطئه های دیگران را نفی نمی کند، ولی نارسایی های داخلی را عامل اصلی و زمینه ساز می داند و نیز اعتقاد دارند که برجسته کردن عامل خارجی نه تنها مشکلی را حل نمی کند، بلکه مشکلات را بیشتر می کند. آن متغیرهایی که در اختیار ماست تا تغییر دهیم و شرایط را بهبود ببخشیم، متغیرهای داخلی است پس همچون بیانیه مزبور، نباید اصرار داشت که همه امور خارجی است، چون این به معنای ناتوانی ما در اصلاح امور خواهد بود ضمن اینکه معترضان و مردم را عصبانی تر می کند. همه می دانیم که واقعیت چیست و با نگفتن آن مشکلی حل نخواهد شد فقط خودمان را از مسیر درست منحرف می کنیم.

این خبر توسط سایت برترین ها منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : برترین ها