کنایه های تازه رئیسی به دولت روحانی

کنایه های تازه رئیسی به دولت روحانی

۱۴ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۷ زمان مطالعه : 2 دقیقه
سرویس سیاسی - رئیس جمهور گفت: معتقدیم مشکلات کشور به دست دولتمردان و نمایندگان حل می‌شود. البته برخی نگاهشان به آن سوی مرزها بود و معتقد بودند که مسائل را نمی‌توان حل کرد اما ما نگاه اصحاب نمی‌شود، مگر می‌شود، نخواهد شد و بودجه نداریم را نداریم، هرچند اعتبارات ممکن است کافی نباشد اما با تدبیر، عقلانیت، همگرایی و با تشخیص اولویت‌ها مسائل حتما قابل حل شدن است. ...

به گزارش سرویس سیاسی خبر ناب به نقل از برترین ها - ایسنا نوشت: رئیس جمهور گفت: معتقدیم مشکلات کشور به دست دولتمردان و نمایندگان حل می شود. البته برخی نگاهشان به آن سوی مرزها بود و معتقد بودند که مسائل را نمی توان حل کرد اما ما نگاه اصحاب «نمی شود»، «مگر می شود»، «نخواهد شد» و «بودجه نداریم» را نداریم، هرچند اعتبارات ممکن است کافی نباشد اما با تدبیر، عقلانیت، همگرایی و با تشخیص اولویت ها مسائل حتما قابل حل شدن است.

کنایه های تازه رئیسی به دولت روحانی

رئیس جمهور با اشاره به همدلی و نزدیکی دولت و مجلس، گفت: مشکلات کشور به دست دولتمردان و نمایندگان حل می شود، اعتبارات ممکن است کافی نباشد اما با تدبیر، عقلانیت، همگرایی و با تشخیص اولویت ها مسائل حتما قابل حل شدن است.

سیدابراهیم رئیسی در حاشیه نشست مشترک روز یکشنبه ۱۳ آذر ماه دولت و مجلس شورای اسلامی در خصوص این جلسه، گفت: جلسه بسیار خوبی بود، به جهت اینکه هم نمایندگان و رئیس مجلس نکاتی را اشاره و دغدغه هایشان را بیان کردند و هم تعدادی از اعضای هیات دولت نکاتی را مطرح کردند.

رئیس جمهور با یادآوری تعامل، همکاری و همگرایی بین مجلس و دولت، افزود: قوای مقننه و مجریه یک سرنوشت مشترکی دارند و نگاهشان به مردم هم مشترک است، مجلس قانون تصویب می کند و دولت هم باید آن را اجرا کند و بر اجرا هم نظارت می شود تا گره ها و مشکلات مردم حل شود.

وی در ادامه اظهار کرد: تمام تلاش ما در مجلس و دولت باید این باشد که مشکلات و مسائل مردم را حل کنیم، اراده و توانایی هم برای انجام این کار داریم. ما معتقدیم مشکلات کشور به دست دولتمردان و نمایندگان حل می شود. البته برخی نگاهشان به آن سوی مرزها بود و معتقد بودند که مسائل را نمی توان حل کرد اما ما نگاه اصحاب «نمی شود»، «مگر می شود»، «نخواهد شد» و «بودجه نداریم» را نداریم، هرچند اعتبارات ممکن است کافی نباشد اما با تدبیر، عقلانیت، همگرایی و با تشخیص اولویت ها مسائل حتما قابل حل شدن است.

رئیسی همچنین تصریح کرد: کار با کمک مردم دنبال خواهد شد تا امید هر روز در میان مردم بیشتر شود.

رئیس جمهور در پاسخ به پرسشی درباره زمان ارائه لوایح برنامه هفتم و بودجه سال ۱۴۰۲، گفت: با آقای قالیباف هماهنگ کردیم که لوایح برنامه هفتم و بودجه ۱۴۰۲ را به زودی در دولت نهایی و تقدیم مجلس کنیم.

این خبر توسط سایت برترین ها منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : برترین ها