واکنش کیهان به روز دانشجو با (رکابی) و (برهنگی)

واکنش کیهان به روز دانشجو با (رکابی) و (برهنگی)

۱۶ آذر ۱۴۰۱ - ۲۰:۳۷ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس سیاسی - روزنامه کیهان در یادداشتاهمیت ۱۶ آذر نوشت: منتقدین جمهوری اسلامی از تئوری سازی و نظریه‌پردازی و حتی ترجمه متون غربی توسط برخی از اساتید دانشگاه و حوزه در دهه هفتاد به فحش و رکاکت امروز رسیده و خواست آن‌ها از آزادی مطبوعات و لوایح دوقلو به آزادی پوشیدن رکابی تنزل یافته است. ...

به گزارش سرویس سیاسی خبر ناب به نقل از برترین ها - روزنامه کیهان در یادداشت «اهمیت ۱۶ آذر» نوشت: منتقدین جمهوری اسلامی از تئوری سازی و نظریه پردازی و حتی ترجمه متون غربی توسط برخی از اساتید دانشگاه و حوزه در دهه هفتاد به فحش و رکاکت امروز رسیده و خواست آن ها از آزادی مطبوعات و لوایح دوقلو به آزادی پوشیدن رکابی تنزل یافته است.

پس از انقلاب اسلامی تلاش دشمن و سمپات های داخلی اش بر این بود که با ایجاد اشتباهات هاله ای، جنبش درخشان و خونین (دانشجویی) را بدزدند و آرمانش را به غارت ببرند، که نتوانستند. اکنون متأسفانه با مشغول کردن برخی از دانشجویان در بعضی از دانشگاه ها به اموری غیر از تحصیل و تحقیق، عملاً برای به انحراف کشاندن ذهن دانشجو و دانشگاهیان، برنامه شوم خود را عملی نموده اند.

کیهان در ادامه این مطلب نوشته است: پایین آوردن شخصیت اثرگذار و مترقی و مؤمن و دانش دوست دانشجو به عنصری که بی خبر از داشته های بی نظیر خود و دنیای روبه زوال غرب، برای برهنگی مبارزه کند و برای سلف مختلط بجنگد و به خاطر هیچ و پوچ، سخن و رفتار رکیک از خود نشان دهد، برنامه ای است که دشمن به آن دل بسته است. اگرچه فهمیدن این نکته مهم است که چرا منتقدین جمهوری اسلامی از تئوری سازی و نظریه پردازی و حتی ترجمه متون غربی توسط برخی از اساتید دانشگاه و حوزه در دهه هفتاد به فحش و رکاکت امروز رسیده و خواست آنها از آزادی مطبوعات و لوایح دوقلو به آزادی پوشیدن رکابی تنزل یافته، ولی مهم تر این است که ثمره مبارزه دانشجویان از ۱۶ آذر۳۲ تاکنون توانسته دشمن را از مبارزه با جمهوری اسلامی، به مبارزه با مانتو و روسری تقلیل دهد و در این فرصت، ایران عزیز می تواند با شتاب و قدرت و عمق بیشتری از نانو تا ثریا را به تسخیر خود درآورد.

این خبر توسط سایت برترین ها منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : برترین ها

اخبار گوناگون در برخط