شهادت پنجمین فلسطینی طی 24 ساعت گذشته

شهادت پنجمین فلسطینی طی 24 ساعت گذشته

۱۷ آذر ۱۴۰۱ - ۲۰:۳۲ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس سیاسی - شهاب خبر داد که صهیونیست‌ها مدعی هستند که این فرد به سمت آنان سنگ و کوکتل ملوتوف پرتاب کرده است و به همین دلیل به سمت وی تیراندازی کرده‌اند. در این تیراندازی‌ها دو نفر دیگر نیز زخمی شدند.

به گزارش سرویس سیاسی خبر ناب به نقل از فرارو - یک جوان فلسطینی در نزدیکی شهرک «عابود» واقع در غرب رام الله به ضرب گلوله صهیونیست ها به شهات رسید.

به گزارش فارس، رسانه های عبری و عربی، شامگاه امروز (پنجشنبه)، از شهادت یک جوان فلسطینی دیگر به دست نظامیان رژیم موقت صهیونیستی خبر دادند.

وبگاه خبری «شهاب» گزارش داد که این جوان فلسطینی در نزدیکی شهرک «عابود» واقع در غرب رام الله به ضرب گلوله صهیونیست ها به شهات رسیده است.

شهاب خبر داد که صهیونیست ها مدعی هستند که این فرد به سمت آنان سنگ و کوکتل ملوتوف پرتاب کرده است و به همین دلیل به سمت وی تیراندازی کرده اند. در این تیراندازی ها دو نفر دیگر نیز زخمی شدند.

این در حالی است که طی ۲۴ ساعت گذشته، پنج فلسطینی به دست نظامیان صهیونیست به شهادت رسیده اند.

«زیاد النخاله» دبیر کل جنبش جهاد اسلامی فلسطین در واکنش به جنایات امروز صهیونیست ها گفت: «همچنان برای حق خود مبارزه می کنیم. مجاهدان فلسطینی در دیوار توهمات صهیونیست ها مبنی بر اشغال کرانه باختری و یهودی سازی آن شکاف ایجاد کرده اند.»

این خبر توسط سایت فرارو منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : فرارو

اخبار گوناگون در برخط